30 Mart 2016

Yurtdışı Hasta ve Uluslararası Sağlık Yönetimi Eğitimi başarıyla gerçekleştirildi!..

ile admin

Sağlık Aktüel tarafından hazırlanan ve Kolan Sağlık Grubu Uluslararası Pazarlama ve Operasyonlar Grup Direktörü Necdet Kandemir tarafından sunum ve moderasyonu yapılan ‘Yurtdışı Hasta ve Uluslararası Sağlık Yönetimi Eğitimi’nin ilk programını 27 Mart 2016 tarihinde İstanbul’da Mercure Hotel Topkapı’da gerçekleşdik.

Eğitimi düzenleme amacımız, Kamu ve Özel sektörde, sağlık kurumlarında ve sağlık turizm işletmelerinde çalışan yöneticilerin, yurtdışı hasta birimlerinde çalışan yönetici ve personelin, Sağlık Turizmi alanında artan rekabet ortamına ayak uydurabilmeleri, gerçekleşen tüm yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olmaları ve yetkinliklerini sağlamlaştırarak kurumlardaki etkinliğin ve verimliliğin arttırılmasını sağlamaktır.

Türkiye’nin 2023 hedefleri doğrultusunda sağlık kurumlarına gelecek yurtdışı hastaların yönetimi, hastaların yönlendirilmesi, tedavisinin sağlanması, ücretlendirilmesi, teşviklerden faydalanılması konusunda yapılması gerekenler, birçok sağlık kurumunun yapmak istediği fakat yeterli bilgisi olmadığı için bir türlü başlayamadığı yurtdışı hasta ile ilgili pratik bilgiler eğitim sırasında katılımcılara aktarıldı.

Sunumla beraber soru-cevap şeklinde katılımcıların yaşadıkları problemlere cevap buldukları, interaktif bir ortamda geçen eğitimin faydalı olduğunu düşünüyoruz. Bu ve bundan sonra yapmayı planladığımız eğitimlerle Türkiye’nin sağlık turizmindeki hedeflerine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

SAĞLIK AKTÜEL

img_7845.jpg

img_7846.jpg

img_7847.jpg

img_7848.jpg

img_7849.jpg

img_7850.jpg

img_7851.jpg

img_7852.jpg

img_7853.jpg

img_7854.jpg

img_7855.jpg

img_7856.jpg

img_7857.jpg