Yeni Tasarım Sex Oyuncakları

9 Kasım 2019 0 Yazar: admin

Samimi endüstriden haberdar edilmeden önce, Kegel’in egzersiz toplarının bir grup Alman mühendis ve tasarımcı tarafından dikkatle tasarlandığını düşünmedim. Gerçekten yapmadım! bu günlerde tasarlanmış olan pek çok yeni seks oyuncakları vardır – daha iyi özelliklere sahip tüm güçlü titreşimler ve yeni bir sürümünü veya yükseltme ortaya çıkarmak her Lovelier şekiller … Ve ben hiç düşünmemiştim biz dikkat etmek gerekiyordu o da ne “Model” öyleydi.

Şimdi, tüm farklı modellerin ve özelliklerinin farkındayım. Eğlence Fabrikası artık orijinal Smartballs’ların 4. tasarımını son 10 yılda yayımlamıştır, bu yüzden tüm zevk ürünleri için sürüm numaralarına ihtiyaç duyduğumuzu hissetmeye başlıyoruz! Onlar da SmartVibes’in 5. kuşağındalar. Bunun gibi yeni tasarımlar ile seks oyuncakları geliştirmelerinin daha iyi versiyon sistemine ihtiyacı var!
Samsung modellerine yaklaşımı seviyoruz: Gördünüz mü? Zencefilli, Jöle Fasulyesi ve kişisel favori adı gibi isimler var, çünkü sadece şirin: Ice Cream Sandwich. Zevk ürünlerimizin daha ciddiye girmek yerine, şirin isimleri olduğunu düşünüyoruz!

Sex Oyuncaklarınızı Yatak Odasına Götürmek

Seks oyuncaklarını getirmenin zamanı geldi mi? Kaçınılmaz ki, ikiniz bir süredir deli seks yapıyor, kimya nükleer ama bir şekilde, seks son zamanlarda biraz rutinleşti …

Çiftler arasındaki açık iletişim kesinlikle vazgeçilmezdir; bu nedenle, bazı yaramaz yetişkin oyuncakları sevgiyle yatak odasına sokma konusunu mutlaka koparmalısınız. Masum bir aşıkta bir vibratörle karşılaşmanızı, öncelikle iletişim kurmanızı ve bazı sınırlar kurmanızı önermiyoruz. Seks oyuncaklarını kullananların iyi, açık iletişim kanallarına ve sevgililerine tam ve tamamen sevgi ve güven duyma eğiliminde olduklarına inanılmaktadır. Cinsel oyuncaklar, çocuklar ve kızların seks yaşamlarını yepyeni bir seviyeye taşımasına izin veren, her ikisinin de karşılıklı memnuniyetle zevk bulmalarını sağlayan harika araçlardır. Seks hayatınızı yeni, eğlenceli ve heyecan verici kılmak kesinlikle önemlidir.

Yani, esneme şöleni ile ve lüks seks oyuncaklarımızla birlikte; Onlar elinde bu güzellikleri ile, horoz yüzük veya klitoral vibratörler olmak; Yatak odasını ateşe atacaksın!

Neden çiftler seks oyuncaklarına ihtiyaç duyuyor?

Biraz erotik oyuncaklarla uğraşan çiftlerin kapakların altında daha iyi performans gösterdikleri söylenir. Oral seks esnasında bir kadının klitorisini bir vibratörle teþe ederek ona orgazm sunacaktýr ki orgazm olacak ki, zevk herkesten sonra uzun süre uykularýný belleðinde tok tutacak! Ve aynı şey adamlarımız için söylenebilir. Oral seks esnasında bir erkeğin anüsünü veya testislerini aynı vibratörle tefecilik etmek onu mutlak yıkımlara bırakacaktır! Çok sayıda seks oyuncakları mevcutken, horoz halkalarından, uzman erkek seks oyuncaklarından, kadın seks oyuncaklarından ve klitoral vibratörlerden, şimdiye kadar sönük olmak için oyun süresi için hiçbir bahane yoktur. Neyin çoraplarını devirdiğini anlayacağın tek yol, denemek için!

Aşk eğlencenizi seks oyuncaklarıyla genişletin!

Artık kadınların seks sırasında çoklu orgazm olabileceklerinden maalesef başaramayacakları şanslı minxes olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, Bay Man mutlak orgazma ulaştığında dik penisinin biraz yokluğundan vazgeçmesi gerekiyor ve burada bir seks oyuncağı kadınının mutluluğundan kurtulurken kadını daha uzun süre inlemesine engel olabilir. Bununla birlikte, önce bir seks oyuncağı kullanarak bir kadının orgazma erişmesine izin vermenin kesinlikle bir zararı yoktur ve sonra biraz mutluluk içinde kendin de geçin. Her şey aşkı paylaşmakla alakalıdır!

Tamam, peki bu seks oyuncak işi nasıl gidilir?

Birlikte kullanabileceğiniz küçük şık gadget’larla çalışmanızı öneririz. Cock yüzükleri, klitoral masaj yapan veya vibratörleri ve iyi ölçülebilen kelepçe çifti gerçekten güzel şeyleri ve kızartmalarını alabilir! Masaj yağları, kremler ve kayganlaştırıcılar, cinsel ısı kaynaştırırken kullanışlıdır. (Lube, bazı seks oyuncaklarıyla eşleşmek harika!) İkinizin de elektronik olmaya hazır olduğunuzda, ideal çiftin oyuncağı olan vibratörler ile deney yapın. Adamını dinle, eğer maceracıysa ve bazı erkek oyuncaklarını denemek isterse, neden ona anal boncuklar almazsın, fişler mi yoksa titreşen bir horoz yüzüğü mü olsun?
İlgini değiştirdik mi? Şimdi utangaç olmayın, Matilda’nın özel seksi oyuncakları ile özel seksi oyuncaklarına göz atın, sizi hiçbir zaman öpücük alacağımızı biliyoruz!

En Romantik Sex Pozisyonları

Seks yaşamını ateşleyen fanteziler ve farklı seks pozisyonları sıhhatli bir cinsel hayat için ehemmiyetlidir fakat,fantezi uğruna romantizmi öldürmemek de lazım olur. Çoğu evli bayanın fanteziler ile ilgili korkusunun en devasa sebebi ,seks fantezilerinin ilişkideki duygusallığın bitmesine sebep olacağıdır. Hatta romantizmi kaybedeceği endişesi ile farklı seks pozisyonları tecrübe etmek istemeyen kadınların adedi da epey çoktur. İlişkisini pornografik bir tabana oturtmak istemeyen,erotik ve romantik seks inşa etmeyi çiftler için en iyi temas pozisyonlarını şöyle sıralayabiliriz:

1- Misyoner pozisyonu
Romantik sevişme dendiğinde ilk akla gelenler göz ve gövde temasıdır. Misyoner pozisyonu gövde ve göz ilişkisinin en basit ve en çok bulunduğu seks pozisyonudur. Eşinizin ya da sevgilinizin gözlerinde aşkı,bedeninde hazzı doyasıya yaşamanız ve yaşatmanız için idealdir.

2- Kucak pozisyonu
Misyonerde bulunduğu gibi, kucak pozisyonunda da gövde ve göz ilişkisi defa yüksektir. Bu pozisyonda Erkek bir iskemle yatağa oturur ,kadında adamın üstüne oturur. Kadın adamın saçlarını, omuzlarını sevişirken okşayıp duygusal bir deşarj olma sağlarken,erkek de bayanın bütün bedenini rahatlıkla okşayıp bedensel ilişkisi artırır. Bu pozisyonun bayan için ilave olarak üstünlüğü ise, penisi arzuladığı gibi yönetip G noktası orgazmı hayata şansını artırmasıdır.

3- Kaşık Pozisyonu

”Göz ilişkisinin henüz zor bulunduğu kaşık pozisyonu sebep duygusal seks için iyi bir pozisyon olsun ki?” sualinizi duyar gibiyim.Hemen yanıtını vereyim; Bu pozisyonu romantik yapmış sebep psikolojiktir. Kadın için bir tür savunma,sığınma ve şefkat hissi uyandıran ,sevişirken adamın korumasının hissedildiği bir pozisyon bulunduğu için erotizmi ve aşkı doyasıya hissedersiniz.

4- Beygir sürme pozisyonu

Kucak pozisyonundan farkı,erkeğin bu pozisyonda olarak uzanması ve muayenesi tamamı ile bayana bırakmasıdır. At sürme pozisyonunda bayan lüzum bedensel lüzum duygusal beğeni için tüm şeyleri rahatlıkla yönetim edebilir.Hem göz ilişkisi hatta dokunuşlar için ideal cinsel temas pozisyonlarından birisidir.