Vajinal Seks ile Orgazm Olmak için Öneriler

Vajinal Seks ile Orgazm Olmak için Öneriler

15 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Vajinal temas tekniği ile kadınların yalnızca 3 te 1’i orgazmı yakalamaktadır. Önceki konularımda çoğu sefer bu vaziyete değinmiştim. Bugün ise kadınların cinsel ilişkilerde orgazmı yakalamaları için izah edici bulgular vereceğim. Bilgiler dahilinde yöntemler ile sebep orgazmı yakalayıp cinsel ilişkiden beğeni almanızı sağlarsınız. Bu yöntemleri uygularsanız mutlaka ve mutlaka orgazmı yakalamanıza yardım edecektir.

Vücudunuz Keşfedin

Vücut yağı ya da kayganlaştırıcı ile bedeninizi keşfetmeye başlayınız. Bu cinsel ürünler ile vücudunuzun neresinden beğeni aldığını bulursunuz.Kendinizi keşfetmekle uğraşırken vajinanız daki bütün erojen noktalara dokunmanız sizi şaşırtıcı bir beğeni verecektir. Keşfetme işleminizi hayal kurarak ya da pornografik videolar eşliğinde yaparsanız cinsel heves yaftası eşliğinde bu bölgedeki kan akışı süratlenir ve her dokunuşu henüz derinden hissetmenize takviye sağlar.

Cinsel Heves Çoğaltıcı Kullanın

Cinsel ilişkilerde kadınların orgazm olmamasının esas nedenlerinden biriside bayanlarda en fazla cinsel sıhhat sorunu olan cinsel isteksizlik haldir. Cinsel talebi olmayan bir bayanın genital alanda canlanma olmaz ve orgazmı yakalayamaz. Bunun için kadın azdırıcılar olarak satılan ürünlerden kullanmanız gereklidir. Bu ürünler kadınların libido düzeyini arttırmakla beraber genital bölgedeki kan akşını hızlandırmaktadır, bu bölgedeki her dokunuşu henüz derinden hissetmenize yardımcı ve genital bölgedeki nemlenme ve yağlanmayı daha çok arttıracaktır ve sürtmeyi minimum civara indirerek basit bir vajinal temas olanağı olacaktır. Bayan azdırıcı kullandıktan en çok yarım saat içinde cinsel istediğini artacaktır.
Bu cinsel temas artışını doğrudan vajinal seks inşa etmek adına 10-15 dakika ön sevişme yaparsanız orgazmı henüz basit yakalayıp bu zevki defa henüz derinden hissedeceksiniz.

Doğru Cinsel Pozisyonu Bulun

Vajinal temas ile orgazmı yakalamanın en ehemmiyetli bir başka noktası ise doğru pozisyondur. Eğer bayan üstte ve erkek altta olursa bayanın itme süratini ve derinliğini muayene etmenize destur verecek şeklinde harika bir koordinat olabilir. Penis rahim ağzına ulaştığında ya da G-spot’unuzun vajinasının ilk üçte birine geldiği zaman en yoğunluğu fark edebilirsiniz. Farklı vajinal temas pozisyonları ile tecrübeler yaparak orgazmı yakalarsınız.

Seks Oyuncakları Kullanın

Cinsel temas esnasında bir seks oyuncağı kullanarak orgazmı henüz basit yakalarsınız. Seks oyuncağı ile klitoris alanlarına dokunarak henüz basit bir şeklinde orgazmı yakalamanıza yardım edecektir.