10 Aralık 2014

TİG çalışmaları için yazılımcı alım ilanı

ile admin

Sağlık Bakanlığı Performans Yönetimi ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından TİG çalışmaları için yazılımcı alım ilanı yayımlanmıştır;

“Bilindiği üzere Ülkemizdeki hastanelere yönelik yeni bir ödeme modeli geliştirilmesi amacıyla Bakanlığımızca bir çalışma yürütülmektedir. Çalışma Teşhisle İlişkili Gruplar (TİG) olarak ifade edilen ödeme sistemidir. Sistemin önemli unsurlarından birisi bilişim alt yapısıdır.Bu yapının korunması ve geliştirilmesi adına bakanlığımız bünyesinde çalışan ve Bilgi Sistemleri konusunda deneyimli personel değerlendirmeye alınacaktır.

TİG çalışmaları kapsamında Bakanlığımız Merkez ve Taşra Teşkilatında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa göre yapmakta olan (Sözleşmeli personel hariç ) personel arasından Genel Müdürlüğümüz bünyesinde geçici görevle çalıştırılmak üzere yapılacak mülakat ile personel istihdam edilecektir.

Gerekli Nitelikler:

Alınacak personel, asgari şu niteliklere sahip olmalıdır;
• Veri tabanı sorgulama dillerinden birini (Microsoft SQL Server tercih edilir) iyi kullanmak ve bu konuda belli bir deneyime sahip olmak
• Nesneye dayalı programlama dillerinden birinde yazılım geliştirebilme becerisine sahip olmak
• Web Tabanlı Uygulamalar konusunda deneyim sahibi olmak
• Yazılım geliştirme süreçlerine hakim olmak
• Lisans mezunu olmak, tercihen Bilgisayar Teknolojileri bölümlerinden mezun olmak,
• İyi iletişim becerilerine sahip olmak
• Ekip çalışmasına yatkın olmak

Başvuru yapmak isteyen adayların ekte yer alan fotoğraflı CV’yi eksiksiz bir şekilde doldurarak 18 Kasım 2011 tarihi mesai bitimine kadar [email protected] mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Mülakata çağrılması uygun görülen adaylarla iletişim sağlanacaktır.”

Başvuru dokümanı (CV Örneği) için tıklayınız.