28 Kasım 2016

Sağlıknet Online Sistemi Performans Hesaplamalarına Yönelik İş Kuralları Değişiklikleri Duyurusu

ile admin

14.11.2016 tarihinde yayınlanan “Sağlık.Net Online sistemi performans hesaplamalarına yönelik iş kuralları değişiklikleri” duyurusunda yer alan ve yapılması planlanan değişikliklerin canlı ortama alınma tarihi 28.11.2016 saat 18.00 dir.

Yapılan tüm değişikliklere ait tamamlanma duyurusu yayınlandığında AHBS ve HBYS firmalarının ilgili güncellemelere göre uygulamalarında gerekli değişiklikleri yapmaları gerekmektedir. Bu süre içerisinde veriler Sağlık.Net Online sistemine mevcutta kullanılmakta olan veri paketleri içeriği ile gönderilecektir.

AHBS performans hesaplamaları ile ilgili işlemler ise Aralık ayı içerisinde gönderilen veriler baz alınarak yapılacaktır. Yapılacak bu hesaplama işlemi ilk etapta sadece Sağlık.Net Online sisteminden yapılmayacak olup her iki sisteme de (Sağlık.Net ve Sağlık.Net Online) üretilen verilerin eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Tüm sahaya önemle duyurulur.

 

Sağlık Aktüel – www.saglikaktuel.com

saglikaktuellogo-001.png

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Sağlık Aktüel’e (www.saglikaktuel.com) aittir.  www.saglikaktuel.com biçiminde aktif bağlantı kurulabilir, açık kaynak gösterilmek kaydıyla içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal işlem uygulanacaktır.