17 Eylül 2021

Lady Era Bayan Damla Nedir?

ile admin

Lady Era uzun araştırmalar ve testlerdeki başarılar sonucunda etkili bir ürün olarak ortaya çıkmıştır. Bayanlar hayatlarının çeşitli dönemlerinde kariyer sahibi olmak isterken, evde çocuklar, eş, anne-baba benzer biçimde etkilerle cinsel isteksizlik duyabilmektedir. Ek olarak hamilelik sonrası değişen hormon dengesi, stres, spor yapmadan kaynaklı zayıf düşme, menopoz dönemi gibi onlarca sebebe bağlı olarak cinsel isteksizlik yaşayabilmektedir. Tüm bu etkilerin ortadan kalkması, hormon dengesinin tekrar düzene girerek hanım üreme hormonlarının hareket geçip cinsel ikazların canlanması, cinsel ilişki isteğinin artması ve cinsel ilişkiden zevk alarak orgazm olmanın kolaylaşması Lady Era ile çok kolaydır.

Lady Era etkileri

Bayanlarda cinsel bölgenin kırılganlığını artırır ve cinsel ilişkiden daha çok zevk almaya sebep olur,
Vajinada sulanmayı artırarak cinsel ilişki isteği sağlar,
Cinsel ilişkide çoklu orgazm olma olanağı sunar,
Cinsel ilişki esnasında acı veren hisleri ortadan kaldırarak cinsel ilişkiden daha çok haz alınmasını sağlar,
İç ve dış cinsel organların sinir uçlarının iletkenliğini artırır, bu sayede hanımın ilişkiden aldığı hazzı tüm vücudunda hissetmesine, hazzın doruklarına erişmesini sağlar,
Cinsel ilişkiye karşı olan soğukluğu ortadan kaldırır,
Stresi giderir, ruh halini iyileştirir ve hormon dengesini düzenler

Cinsel Terapi nedir?

Cinsel terapi, cinsel işlev bozukluklarının tedavisinde uygulanan, cinsel eğitim vermeyi, çiftlerin veya bireylerin kendilerini tanımalarını, cinsel çatışmaları çözümlemeyi, kaygı ve gerginlikleri azaltmayı, bozulan ruhsal dengeyi tekrar kurmayı, çiftler arasındaki ilişkiyi olgunlaştırmayı hedefleyen ve bu hedeflerin gerçekleştirilmesi için kullanılan tüm teknik ve yöntemler bütünüdür.

Cinsel terapi niçin önemli?

Cinsel terapiler sayesinde günümüzde cinsel işlev bozuklukları utanılacak bir sorun ve yaşanmaya mahkum olunan bir yazgı olmaktan çıkmıştır. Cinsel terapiye çiftin genel yaşam koşullarının uygun olduğu, cinsel yaşamlarına odaklanabilecekleri bir zamanda başlamaları gerekmektedir. Cinsel birleşme sorunu olan yeni evlilerin hiç vakit kaybetmeden cinsel terapiye başlamaları yararlı olmaktadır.

Cinsel birleşmenin yaşanamadığı evliliklerde, tedavi olunmayan süre uzadıkça, cinsel sorun çiftler tarafından kanıksanmakta, karşılıklı ikincil kazançlar yerleşmektedir. Bu çiftler ya hayatları boyunca cinsel ilişki yapmadan evlilik sürdürmekte ya da boşanmaktadır. Zamanında çözümlenmemiş cinsel işlev bozuklukları ruhsal ve toplumsal yaşamı da negatif etkileyerek mutsuzluğa, yaşam kalitesinin düşmesine ve boşanmalara yol açmaktadır. Kronikleşmiş durumlarda terapi süreçleri uzamaktadır. Oysa yaşadıkları cinsel işlev bozuklukları için Cinsel Terapi alan çiftler hayatlarında yeni bir devri başlatabiliyor ve geleceğe umutla bakabiliyorlar.

Seks ruh, beden ve zihin üçgeninde yaşanılan çok boyutlu bir süreçtir. Bu boyutların herhangi birinin eksik bırakılması cinsel işlev bozuklukları adında olan cinsel sağlık problemlerinin ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Cinselliğin sevgi, saygı ve itimat ortamında yaşanması çiftleri birbirine daha çok yaklaştırarak cinsel mutluluğa katkı elde eden önemli detaylardır. Cinsel sıhhat bilimine bakılırsa cinsellik, rahatlamış ve gevşemiş bir biçimde, dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatı olarak tanımlanmaktadır.

Cinsel İsteksizlik Sebebiyle İlişkiye Girememe

Halk arasında cinsel soğukluk yahut frijidite olarak tanımlanan ileri düzey cinsel isteksizlik ilişkiye giremeyen çiftlerde sorgulanması ihtiyaç duyulan bir mevzudur.
Cinsel isteksizlik her iki partner kaynaklı da olabilir. Cinsellikle ilgili eksik yahut gereksiz abartılı bilgiler, ayıp, günah olarak algılanması, kadının kendi vücudu ile barışık olmaması benzer biçimde sosyal ve ruhsal sebepler olabileceği şeklinde gebelik, kürtaj, doğum sonrası dönem, menopoz benzer biçimde hormonların iniş çıkışlarını tesiri ile de cinsel isteksizlik yaşanabilmektedir.

Ek olarak kadınlarda evliliğe ve eşe ait sorunlar, ailesel ve çocuklarla ilgili kaygılar ek olarak bazı psikolojik hastalıklar (ağır depresyonlar) ve kullanılan ilaçlar da ileri düzey cinsel isteksizliğe neden olabilmektedir.

Lady Era kullanımı;

Cinsel bölgede kırılganlığın artmasına sebep olur,
Vajinada sulanmaya sebep olur, böylece cinsel ilişki isteği gittikçe artar,
Bir birleşmede birden fazla orgazm olma ve kolay bir şekilde orgazm olma olanağı sağlar, böylece hanımefendi cinsel ilişkiden doygunluk olmuş biçimde ayrılır,
Cinsel ilişki esnasında duyulan acıyı hissettirmez, tam aksine zevk verir,
İç ve dış vajina sinir uçlarının iletkenliğini artırır bu sayede orgazm olma isteği ve orgazm olma daha basit hale gelir,
Cinsel ilişkiye girme ve orgazm olma isteğini artırır,
Cinsel ilişkiye girmeye karşı bayanlarda meydana gelen soğukluğu giderir,
Stresi ortadan kaldırır ve ruh halini iyileştirerek hormon dengesini düzenler,

Cinsel terapinin temel prensipleri

Cinsel sağlık ile uğraşan sağlık profesyonelleri cinsel işlev bozukluklarının altında yatan sebepleri dikkate alarak bir plan çerçevesinde kendilerine başvuran hastalarına cinsel terapi ile yardımcı olmaya çalışırlar. Cinsel terapide İlk olarak cinsel bilgilendirme yapılır, cinsel eğitim verilir. Terapi görüşmelerinde çiftlerin kendilerini tanımaları, fikir ve duygu alışverişi sağlanır. Eşler arasındaki çatışmaları çözümlemek, bu çatışmalardan doğmuş kaygı ve gerginlikleri azaltmak, çiftler arasındaki ilişkileri iyileştirip olgunlaştırmak terapinin öteki hedeflerindendir. Tüm bu tarz şeylerin gerçekleştirilmesi için kullanılan teknik ve yöntemlere ‘cinsel terapi’ denilmektedir.

Cinsel terapi bir anlamda, bireylerin cinsellikle ilgili duygusal ve davranışsal tekrar yapılanmasına yardımcı olmaktır.

Cinsel problemleri için terapiste başvuran kişiye ‘hasta’ değil ‘danışan’ denilmektedir. Çünkü cinsel sorunlar hastalık değildir, bu sorunlara haiz kişiler de hasta değildir, bir tek yaşadıkları zorluklar ve cinsel problemlerin aşılmasında yardıma gereksinimleri olan kimselerdir. Danışan ve terapist içinde karşılıklı iletişim ve bir ekip uygulamalar yöntemiyle meydana gelen cinsel terapinin amacı bireyin kendini mutlu hissetmesini, cinsel yaşamından hoşnut olmasını sağlamaktır.