15 Eylül 2021

Kadın Azdırıcı Green Temptation Damla

ile admin

Kadınların cinsel hayatlarında yaşadıkları en büyük sorunların başında gelen cinsel isteksizlik (cinsel soğukluk) için yardımcı olabilecek en iyi bitkisel takviye ürünlerden birisi Green TemptationD9 damladır. Bugüne dek yapılan tüm araştırmalarda kadınların çoğunun cinsel ilişki esnasında orgazm olamadığını göstermiştir. Cinsel birleşme özellikle kadınlar için sıradan ve mecburi bir görevmiş benzer biçimde yaşanmaktadır. Hanımların libido seviyesinin yükselmesi, ön sevişme, farklı ortamlar, farklı fanteziler ve Green TemptationD9 damla şeklinde yardımcı ürünlerle birlikte kadınlarında yaşanılan cinsel birlikteliklerden daha çok haz alması ve daha fazla mutlu olabilmesi sağlanabilmektedir.

Dünyadaki tüm toplumlarda hanımlar her vakit ikinci planda kalmışlardır. Bununla birlikte özellikle gelişmiş ülkelerde yani gerek kültürel gerek özgürlükler ve gerekse her insanın eşit şartlara haiz olması gerektiği bilinci yerleşmiş toplumlarda hanımlar cinsel hayatlarında da mutlu olmayı başarabilmektedir. Erkekler açısından bakılmış olduğunda özellikle cinsel yaşamlarını kolaylaştıracak ürünlerin çok daha çok olduğu görülmektedir. Aslında kadınlar erkelere oranla minik dokunuşlardan, erotik ortamlardan ve kullanabilecekleri yardımcı gıda takviyeleri ile çok daha çabuk etkilenebilecek yapıya sahiptirler. Doğrusu erkekler ereksiyon olabilmek yahut cinsel ilişkiye hazır olabilmek için daha çok yardımcı ürünlere ihtiyaç duyabilmektedir. Bunlar daha çok kültürel yapılar, cinsel yaşamın birçok toplumda hala tabu olması, ihtiyaç duyulduğunda uzman yada bir doktora başvurma konusunda çekingenlik şeklinde birçok konu hem kadının hem erkeğin mutlu bir cinsel hayat yaşayamamasının sebeplerinin başında gelmektedir.

Green TemptationD9 damla bir hanımın cinsel hayatında önemli gelişmeler yaşamasında çok çok fazla yardımcı olabilmektedir. İçeriğindeki bitkisel takviyeler yardımıyla cinsel ilişki sırasında orgazm olmasına yardımcı olabilmektedir. Kadınların yaşadığı en büyük sorunlardan biri olan cinsel isteksizlik ve cinsel soğukluk olarak bilinen problemlerinin giderilmesine yardımcı olabilecek bir ürün olarak ülkemizde geliştirilen ürünlerin başlangıcında gelmektedir. Ülkemizde bu anlamda farklı marka ürünler de bulunmaktadır. Bu markaların birçoğu hiçbir şekilde ne tarım bakanlığı (sağlık Bakanlığı) ne de Kozmetik Dairesi Başkanlığı başvuru ve kayıtları olmadan piyasada satışı yapılmaktadır.

Eğer bu konuda ürün kullanma ihtiyacınız var ise mutlaka ülkemizde izin belgelerinin ve marka tescilinin olmasına dikkat ediniz. Green TemptationD9 damla ürünümüz bu anlamda marka tescili olan ve üretim izin belgesi olan ürünlerdendir. Sağlığınızı tehlikeye atabilecek ürünlerden özellikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz, çünkü cinsel hayatınızı renklendirmek isterken sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Cinsel ilişkilerde yaşanmış olan problemlerin başında gelen diğer bir etkende ruhsal olarak uzmanlar tarafından belirtilmektedir. Birçok erkek daha cinsel ilişkiye girmeden erken boşalma ve ereksiyon olamama korkusundan iyi bir cinsel ilişki yaşayamamaktadır. Kadınlar da ise bu daha çok partnerini mutlu edememe duygusu ve hem de kendisinin de orgazm olamayacağını düşünmesi ve en önemlisi de yaşayacağı cinsel ilişkiden acı çekeceği hissi ilişkiye başlamadan psikolojik olarak etkilenmesini sağlar. Buradaki en önemli mevzu hem adamın hem hanımın yeterince aslına bakarsak cinsel hayatları hakkında data sahibi olamamasından meydana gelmektedir. Birazcık öncede bahsettiğimiz şeklinde cinsel hayat birçok toplumda hala bir tabu olarak görülmektedir.

Ülkemizde bile hala evleninceye kadar cinsel ilişki ve cinsel yaşam hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan insanlar bulunmaktadır. Maalesef internet çağında olduğumuz şu günlerde birçok insan yanlış sitelerden düzmece ürün satan sitelerden alışveriş yaptığından beklediği etkiyi görememektedir. Eğer web üzerinden böyle ürünler alıyorsanız ne olursa olsun inceleme yapmalısınız, lüzumlu evraklara sahip olup olmadıklarından kararlı olmalı ve alışverişinizi ona göre yapmalısınız.

Green TemptationD9 damla kullanım ve içerik bilgileri

Su
Şeker
L-Askorbik Asit
L-Arjinin
Meyan Kökü Özütü
Kafein (150 mg/L)
B3 Vitamini (Nikotinamid)
Potasyum Sorbat
Sodyum Benzoat

Green TemptationD9 damla Türkiye gıda Kodeksi Alkolsüz İçecekler tebliğine uygun olarak üretilmektedir. İçeriğinde bulunan bileşenler yurtdışından yetkili üretici şirket tarafınca ithal edilmektedir, dolum ve paketlemesi Türkiye’de gerçekleşmektedir.
İhtiyaç duyulduğunda alkolsüz içeceklere 5-7 damla damlatılarak tüketilebilir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız, çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz. 18 Yaş ve üstü yetişkinler için uygundur.
Cinsel beraberlikten 30 dakika önce kullanılması halinde etkisi başlayabilmektedir. Yemeklerden önce veya sonrasında yarı aç karnına iken kullanılması ürünün tesirini artırabilmektedir.

Uzmanlar yemek ile kullanıldığında ürünün bileşenlerinden dolayı etkisini daha az göstereceğini belirtmektedir. Yiyeceklerde bulunan yağ, karbonhidrat vs gibi maddeler ürün içeriğinde bulunan vitaminlere karışacağından dolayı etkiyi azalmaktadır.
Son tüketim zamanı, üretici şirket bilgileri ve üretim parti numarası ürünün şişesi üzerinde bulunmaktadır.
Ayrıca, Enerji ve Yağ gıda öğeleri ürünün kutusu üzerinde bulunmaktadır, bu besin Kodeksinin yetişkinler için belirlemiş olduğu değerlerdir.
Green TemptationD9 damla damlalıklı olarak üretilen bir içecektir.

Green TemptationD9 damla nereden alınır?

Green TemptationD9 damla Türkiye’de yasal olarak satışı meydana getirilen bir üründür. Ürünümüzü Eczanelerden, İnternet sitelerinden (firmamızın yetki verdiği siteler) Aktarlar ve Erotik ürün mağazalarından bulabilirsiniz.
Firmamız tarafından satış izni olmayan asla bir satıcıdan ürünümüzü almamanızı tavsiye ederiz.
Alacağınız ürünün ne olursa olsun yetkili üretim bilgilerini, bakanlık yetki belgelerini, orijinal ürün olup olmadığını araştırınız. Şirketimizin iletişim bilgilerinden günün her saati destek alabilirsiniz.

Firmamız uzun senelerdir kozmetik ve cinsel sağlık ürünleri konusunda tüketiciye en doğru ve en sağlıklı ürünleri ulaştırmak için özenle çalışmaktadır. Alan kişi memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır. Ürünlerimiz uzun devam eden Ar-Ge çalışmaları sonucunda gerekli tüm izinleri alındıktan sonrasında üretilmektedir. Gerek erkek ürünlerimiz gerekse hanım ürünlerimiz maksimum tercih edilen ürünler içinde yer almaktadır. Ürünlerimiz resmi satış sitelerimizden de temin edebilirsiniz, satın alan hizmetlerinde bulunan arkadaşlarımızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Ürünlerimiz gizli kargo ile tüketiciye ulaşmaktadır, paket üzerinde bir tek isim ve adres bilgileriniz yer verilmiştir.
Ürünlerimizin fiyatı, içeriği, kalitesi, kutu tasarımından şişe üzerindeki etiketine kadar tüm ekip arkadaşlarımız büyük bir özveri gayretle çalışmaktadır. Firmamız dünyadaki öteki kozmetik ve cinsel sağlık ürünleri ile her zaman rekabet etmeyi amaçlamaktadır.

Green TemptationD9 damla yan etkisi var mı??

Yapılan tüm araştırma ve çalışmalar sonucunda Green TemptationD9 damlanın görülen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Hamile ve emziren kadınların kullanmaması uzmanlar tarafınca tavsiye edilmektedir. Alkol ve asitli içeceklerle kullanmamanızı tavsiye ederiz.
Sürekli ilaç kullananlar (kronik rahatsızlığı olanlar),
Kalp damar rahatsızlığı olanlar,
Tansiyon problemi olanlar,
65 yaş üzeri olanlar,
Uzman bir hekime veya eczacıya danışarak kullanmalıdır.

Green TemptationD9 damla teslimat nasıl yapılıyor?

Türkiye’nin her yerine mesafeye nazaran değişiklik izah edebilir, üç iş günü içinde ister adresinize isterseniz kargo şubesinden teslim alınmak üzere kargo ile gönderilmektedir. Ürünler özel ambalaj yapılmış vaziyette sizlere ulaştırılmaktadır. Kargodan dahi doğabilecek herhangi bir şekilde üründe oluşabilecek hasar, kırılma şeklinde durumlarda firmamız sizlere yeni ürün göndermektedir. Ürün üzerinde yasal bilgiler mevcut değilse ve ürün kutusu üzerinde jelatin koruması yoksa aldığınız ürün sahte ürün anlamına gelir, asla almayın ve kullanmayın.