15 Nisan 2016

İzmir Estetik Kozmetik Saç Ekimi ve Burun Estetiği

ile admin

Estetik bir cerrahi alanıdır. Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ve Estetik olarak ikiye ayrılmaktadır. 

Vücut yüzeyinin hepsinde oluşan tüm bozukların cerrahi problemlerinde ilgilenen alana Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi denilmektedir.

Bunlara yüz şekil bozuklukları, kepçe kulak bozuklukları, yarım dudak, doku travmaları gibi vücut yüzeyindeki bozukluklar tedavi edilmektedir.

Estetik plastik cerrahi plastik cerrahi içerisinde yan bir daldır.  Estetik cerrahi vücut şeklinin daha güzele ulaştırılmasını sağlamak için yapılan operasyonlardır. Tıbbi problemlerden çok estetik güzellik problemleri yer almaktadır. 

Burun estetiği, kepçe kulak estetiği, saç ekimi estetik plastik cerrahinin ilgi alanında yer almaktadır.

Burun estetiğini açıklayacak olursak;

Burnun yeniden şekillendirilme ameliyatı ile estetik cerrahi ameliyatların en yaygın kullanılan alanıdır. Estetik burun ameliyatıyla burun küçülebildiği gibi büyütülebilir veya burun ucuyla kemerinin şekli değiştirilebilmektedir. Doğumsal veya yaralanmalara bağlı şekil bozuklukları da giderilmektedir. 

Burun ameliyatında 4 hafta önce ve 2 hafta sonrası gibi ara verilmesi gerekmektedir. Güneşte fazla durmamalı, E vitamini ve aspirin ara verilmemesi gerekmektedir. Soğuk algınlığı gibi enfeksiyonel durumlarda da operasyon iptal edilmektedir.

Saç dökülmeleri sonucu oluşan kelliğe karşı saç ekimiyle doğal ve daha gür saçlara ulaşabilirsiniz. Ekim yapılacak bölge hesaplanarak saç ekimi sıklığı belirlenmektedir.

FUE saç ekimi ile günlük hayatınızı aksatmadan kellik probleminizden kurtulabilirsiniz. Estetik İzmir’de uygulanmaktadır. Saç ekimi de estetik müdahaleler içerisine girmektedir.

Estetik yaptıracağınız yeri iyi seçmeniz gerekmektedir. Bu sayede istediğiniz görünüme sağlıklı bir şekilde kavuşabilirsiniz.

FUE saç ekimi yöntemleriyle doğal eskisini aratmayacak saçlara sahip olabilirsiniz.

FUE saç ekimi yöntemiyle saç ekimi sonrası 1 hafta süresi gibi kısa bir zamanda doğal görüntünüze ulaşmanız mümkün.

İletişim:

Adres: Şair Eşref Bulvarı No:67 – Elif Apartmanı Kat:2 Daire:4 Alsancak – İZMİR
 (Alsancak Cami Yakını Dominos Pizza Üstü)
Telefon: +90 (232) 464 09 67 (pbx)
Mobile: +90 (532) 354 06 41
http://www.izmirestetikkozmetik.com/