30 Ağustos 2021

Geciktiriciler Hakkında Herşey

ile admin

Geciktirici hakikaten işe yarar mı?
Evet kaliteli ve orijinal ürün birebir işe yarar. Etken maddesi lidocaine içinde olsun gerisi önemsiz.

Geciktirici spreyler ve kremler zararlı mıdır?

Penise lokal olarak uyguladığı için orijinal üründe herhangi bir sıkıntı söz mevzusu olmaz. Ama çakma öykünmek ürünlerde kaşıntı, duyarlılığın azalması gibi problemler söz konusudur.

En etkili geciktirici nedir?

En etkili geciktirici içindeki liodacaine oranı en yüksek olanıdır. Kremlerde benzocaine’dir.

Geciktirici Nasıl Kullanılmalıdır?

Penise lokal olarak uyguladığınız için ir uyuşukluk olacaktır. Sıktım fakat zevk tat alamıyorum gibi sözler edeceksiniz. Uyuşukluğu gidermek için 10-15 dakika bekleyin emilimi sağlasın. Emilim sağlandıktan sonra sudan geçirin. Hem uyuşukluğu alır. Hem de bir öteki şikayetiniz oral ilişkide tat verir mi şeklinde sorusunu sormamış olursunuz.

Geciktirici oral ilişkide tat verir mi?

Yıkamadığınız sürece, partneriniz tat alır. Ağızda ve vajinada uyuşukluk yapar. Sizin sürenizle birlikte partnerinizde geç boşalır. Sıktıktan sonrasında 10-15 dakika bekleyip yıkarsanız bütün sorularınızın yanıtının karşılığını almış olmuş olursunuz. Önüne geçmek için sudan geçiriniz.

Geciktiriciyi sıktıktan sonra yıkasak tesiri geçer mi?

Emilim sağlandığı için, etkisi azalmaz. Hatta partneriniz farkına bile varamaz.

Geciktiriciyi prezervatifle kullansam ne olur?

Prezervatifle kullanabilirsiniz. Sıkıntı yaratmaz.

Geciktirici Hap

Geciktirici hap, geciktirici kapsül erken boşalma problemi olan erkek-kadın için formüle edilmiş, üretici firmaların tıbbi standartlarda belirledikleri ölçüde üretilmiş ürünlerdir.

Geciktirici Krem

Geciktirici krem, penise lokal olarak uygulanan, yani yüzeysel uygulanan üründür.

Geciktirici krem muhteviyatında:

Cetearyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Ethoxydiglycol, Glyceril Stearate , Mineral Oil, Octylpalmitate, Petrolatum, Polysorbate 60,…

Geciktirici Sprey
Geciktirici sprey, penis lokal olarak uygulanan, kısaca dışarıdan uygulanan, ürünlerdir.

Geciktirici sprey muhteviyatında, Cetearyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Ethoxydiglycol, Glyceril Stearate , Mineral Oil, Octylpalmitate, Petrolatum, Polysorbate 60, Stearic…

Geciktirici Nedir, Geciktirici Çeşitleri Nelerdir, Geciktirici İçeriğinde Neler Vardır, Geciktirici Faydaları, En Etkili Geciktirici Nedir, Geciktirici Öneri,

Geciktirici, erken boşalmayı önleyici ürünlerin hepsine denir.

Geciktirici Çeşitleri Nelerdir.?

1-Geciktirici Sprey,

2-Geciktirici Krem,

3-Geciktirici Jel

4-Geciktirici Kapsül,

5-Geciktirici Hap,

6-Geciktiricili Kılıf,

7-Geciktiricili Prezervatif

olmak üzere sınıflandırılabilir…

Geciktirici İçeriğinde Neler Vardır.?

Müessir maddesi ürünün yapısına göre değişebilir. Spreylerde lidocaine, kremlerde benzocaine, jellerde ise, lidocaine veya benzocaine, hap ve kapsüllerde ise, kapsüllerde epimedium, ginseng, gingko biloba, haplarda sildenafil, tadalafil etken maddedir. Kılıflar kalın prezervatif şeklindedir. Prezervatifler ise benzocaine kremlidir.

Geciktirici Zararları?

Geciktirici Ürünler lokal olarak uygulandığı için herhangi bir yan tesir söz konusu değildir. Açık yara ucu sivilce ve tahriş olmuş durumlarda kullanırsanız, alerjik durum söz mevzusu olabilir. Buna İstinaden kaşıntı hissedebilirsiniz.

Geciktirici Faydaları?

Erken boşalmanızı önleyip, daha uzun birliktelikler yaşamanıza sebep olur. Erken boşalma durumlardaki ruhsal baskıdan kurtulup, kendinize güvenle ve daha yürekli bakmanıza destek sunar.

En Etkili Geciktirici Nedir?

En etkili geciktirici öncelikle ne kullanacağınızı belirlemelisiniz. Piyasa da çok sprey olmasına yada abartı reklamlara inanıp,40-50 dakika yada abartı rakamlarla insanoğlu kandırıp duygularıyla oynayıp, reklamını yaptığı ürünleri almaya yönlendiren ürünlerden ziyade, içeriğinde krem ve sprey ,jel kullanacaklar; muhteviyatında Lidocaine veya benzocaine olan ürünleri alması,

Hap ve Kapsul kullanacakların, epimedium, ginseng, gingko biloba, sildenafil, tadalafil, içeren ürünler alması,

Kılıf ve prezervatif de ise, silikon ve klinik testlerden geçmiş ve benzocaine kremli ürünler alması tavsiye olunur.

Not:

Herhalde her cinsel ilişki öncesi, hap ve kapsül alacak kişilerin sağlık durumuna göre, doktoruna başvurarak bu ürünleri alması gerekir. Şeker ve kalp damar, kalp spazmı benzer biçimde, stent taktıranlar hekim denetiminde almalıdır.