Geciktirici Reyon

6 Ocak 2019 0 Yazar: admin

Cinsel ilişkilerde sorunlar genellikle belirli bir yaştan sonra ortaya çıkmaktadır. Erkekler de başta gelen sorunlardan biri olan erken boşalma ve iktidarsızlık, çiftler arasında boşanmaya kadar gidebilecek sonuçlara yol açabilmektedir.

Çiftler arasındaki uyumu arttırmak amaçlı ve iki tarafında ilişkiden memnun kalmasını sağlayan geciktirici spreyler, ilişki esnasında peniste uyuşma meydana gelmesini sağlar ve boşalmayı geciktirir. Genel olarak bu spreyler 2 gruba ayrılır. Geciktirici reyon, bu gruptaki ürünler ve tüm diğer cinsel ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

Spreylerin ilk grubu kimyasal olanlarıdır. Penise ilişkiden yaklaşık 10-15 dk. önce sıkılır ve ilişki esnasında peniste uyuşma olmasını ve boşalmanın gecikmesini sağlar. Bu da hem erkeğin ilişkiden daha uzun süre zevk almasını hem de bayan partnerin daha fazla tatmin olmasını sağlamaktadır.

Diğer grup ise, tamamen doğal spreylerden oluşmaktadır ve bu gruptaki ürünler yan etkisi minimize edilmiş ürünlerden oluşmaktadır. Ayrıca bu ürünler kaçak yollarla da ülkemize sokulduğu için satın almalarda ve kullanmalarda çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu bazda geciktirici sprey sizlere çeşit olarak sunduğu imkânların yanı sıra güvenli ürünleri ile de kullanıcılarının sağlık faktörünü de dikkate almaktadır.