25 Ağustos 2021

Erken Boşalmayı Atlatmak

ile admin

Cinsellikte erkeklerin en fazlaca karşılaşmış olduğu problemlerden birisi, hatta en oldukca karşılaşmış olduğu mesele problemi erken boşalmadır. En iyi ihtimalle her erkek en azından ergenliğinde erken boşalmayı edinim etmiştir. Ancak çoğu erkek için erken boşalım geçmişte kalan bir kabustan fazlaca her zaman aklın bir köşesinde bulunan bir sıkıntı olarak kendini hissettirir. Erkek bireyler, anatomileri gereği boşaldıktan sonra yine erekte olabilmek için bir müddet beklemek zorundadır. Böyle bir vaziyet ise sex benzer biçimde iki birey arasındaki havayla oldukça yakın ilişkili olan bir için bir inhibitör görevi görmektedir. Yani öteki bir deyişle erken deşarj bir çuval inciri çok kötü edebilmektedir. Erken boşalım problemini aşmak adına tıbbi, ruhsal/psikiyatrik, geciktirici içeren prezervatif ya da geciktirici sprey (cialis) gibi alternatifler denenebilir. Ancak hepimiz bu yazımızda sizlere bitkisel çözümlerle erken boşalmayı iyi mi atlatabileceğinizi anlatacağız:

Sarımsak

Sarımsağın eşeysel açıdan destek olduğu hakikatı oldukca eskidir. Yine erken boşalmadan kurtulmak için sarımsak tüketimine başvurmak da seçeneklerden bir tanesidir. Her gün 2 ya da 3 diş sarımsağı ince ince kıydıktan sonrasında bu sarımsakları yutmaya çalışın. Bu sayede erken boşalma probleminizi azaltabilirsiniz.

Yeşil Soğan

Bir bardak suya bir yiyecek kaşığı soğan tohumunu ekleyin. Bu karışımı her yemekten önce için. Bu biçimde erken boşalma derdiniz azalacaktır. Bu karışım ek olarak eşeysel gücünüzü de arttırabilir.

Zencefil

Vücut ısısını arttıran zencefil, ek olarak kan dolaşımını da rahatlatan bir ilaçtır. Penise kan akışını kolaylaştıran bir konum olan rahatlamış kan akışı, bu sayede kişinin daha kolay erekte olabilmesini olası kılar. Yine zencefil kullanan fert geç boşalmayı da daha basit başarabilecektir.

Bir bardak ılık süte yarım tatlı kaşığı balı ve yarım tatlı kaşığı zencefili ilave edin. Bu karşımı her akşam yatmadan önce için. Bu kullanımla beraber zencefilin faydasını görmüş olacaksınız.

Karanfil

Strese ve erken boşalmaya iyi gelen bir nebat olan karanfili kaynatıp içerseniz erken boşalma probleminizde ilerleme kaydedebilirsiniz.

Çörek Otu

Çörek otu hasım ya da direk çörek otunun kendisini kullanarak erken boşalım probleminizden kurtulabilirsiniz.

Havuç

Bir yiyecek kaşığı bal ve haşlanmış bir yumurtanın yarısını doğranmış iki havuçla karıştırın. Ortaya çıkan bu karışımı 3 aylık bir müddet boyunca kullanmanız halinde erken boşalım probleminizi geçmişte kalan bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Bamya

10 gram bamya tozunu iki tatlı kaşığı şeker ile beraber bir bardak ılık sütün içerisine ilave edin. Ortaya çıkan bu karışımı bir ay boyunca tüketin. Bu biçimde erken boşalmadan kurtulabilirsiniz.

Çakşır Otu

3 yemek kaşığı kadar çakşır otunu bir litrelik kaynayan suya ekleyin. Sonrasında bu çayın iki saat boyunca demlenmesini bekleyin ve hemen sonra tüketin. Tercihen bal veya limon da ekleyebilirsiniz.