15 Ağustos 2019

Erken Boşalma ve Zararları

ile admin

Toplum içerisinde sıkça rastlanılan bir durum olan erken boşalma, cinsel ilişkilerin sorunlu devam etmesine yol açmaktadır. Genellikle ergenlik döneminde uyanan cinsel istek ve düzenli bir ilişki yaşamının olmaması sonucu mastürbasyon eğilimi ve bir an önce boşalma anının yaşanma isteği ile ortaya çıkmaktadır.

Erken Boşalmanın Zararları

Erken boşalmanın erkeklere zararı, ereksiyon olamama ve cinsel isteksizlik olarak ortaya çıkmaktadır. Aynı şekilde erken boşalmanın görülmesi ile kadınlarda da haz alamama ve boşalamama duruma meydana gelmektedir. Böylece cinsel ilişkideki olumsuz durum genel olarak ikili iletişime de yansımaktadır.

Ailelerin dağılmasına ve ilişkilerin sonlanmasına kadar giden bu durum cinsel soğukluk olarak da bilinmektedir. Erken boşalmanın erkeklere zararı konusu ele alınınca tedavi süreçlerinin olması ve öncelikle kişilerin cinsel ilişki eğitiminden geçirilmesi ve boşalma anında kendini eğitmesi önerilmektedir. Öğretilen egzersizlerin düzenli bir şekilde yapılması ile zamanla bu sorun çözüme kavuşmaktadır. veya geciktiriciler kullanabilirsiniz. Evliliğin ve ilişkinin temelini oluşturan cinsel istek ve arzuların sorunlu hale gelmesi ilişkilerin bitmesine yo açmaktadır. Bu nedenle çözümlenmesi önem arz etmektedir.

Temel amaçları erkeklerin boşalma sürelerini uzatmak ve dolayısı ile yaşadıkları erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak olan cinsel geciktiriciler son zamanlarda erkeklerin en çok tercih ettikleri cinsel destek ürünleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Söz konusu geciktirici ürünler genel itibari ile beyne haz duygusunun geç iletilmesini sağlamakta böylece penisin daha geç boşalmasını sağlamaktadır.

Geciktirici Spreyler ile Erken Boşalmaya Son

Penisin dışına uygulanan geciktirici sprey çeşitleri söz konusu bölgeyi geçici olarak uyuşturmakta ve bu nedenle beyinde cinsel algıyı kısa bir süreliğine kapalı tutmaktadır. Bu da boşalma süresinin ciddi oranda uzamasına yardımcı olur.

En Çok Tercih Edilen Geciktirici Hap Ürünleri

Geciktirici spreylerin yanı sıra geciktirici özellikli prezervatifler, kremler ve jeller de penisin üzerine uygulanırken pek çok farklı çeşidine cinsel geciktiricler sitesi ayrıcalığı ile ulaşabileceğiniz geciktirici hap türleri ağız yolu ile alınmaktadır. Ancak tüm geciktirici ürünlerin amaçları ortaktır. Yani geciktirici ürünler doğrudan erken boşalma ile mücadele için kullanılmaktadır ve erkeklere cinsel aktivite sırasında daha uzun süre performans gösterme şansı sunar bu da birlikteliklerin çok daha haz dolu olmasını sağlamaktadır.

Cinsel birlikteliğin çiftler için son derece zevkli ve de haz dolu yaşanabilmesi adına oldukça etkili bir üründür. Delay 48000 geciktirici sprey içeriği ile birlikte erkeğin erken boşalma sorununu ortadan kaldırarak son derece keyifli ve haz dolu bir cinsel yaşantının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Ereksiyon problemleri erkekler için oldukça büyük cinsel sorunlar arasında yer almaktadır. Çünkü partnerini memnun edemeyen erkek bir süre sonra cinsel birliktelikten uzaklaşacaktır. Bu durum cinselliğin kalitesini tamamen yok edecektir. Bu nedenle Delay 28000 son derece etkili bir formüle sahiptir.

Penis sertliğini maksimum seviyeye çıkarabilecek olan Delay 28000 geciktirici sprey oldukça etkili bir bitkisel formül ile birlikte hazırlanmıştır. İçeriğinde yer alan etken maddeler ile birlikte erkeğin ereksiyona daha kolay ulaşmasını ve bu durumun uzun sürmesini sağlamaktadır. Bu şekilde partnerler için farklı deneyimler yaşanabilmesi adına süre ayarlanmış olacaktır.

Erkeğin daha yoğun hazları deneyimleyebilmesi ve aynı şekilde bayanın da orgazmı deneyimleyebilmesi adına geciktirici sprey etkisi son derece uzun sürmektedir. Böylece partnerler daha yoğun bir şekilde haz alacak ve cinselliğin kaliteli yaşanmasını sağlayacaktır.

Penis sertliğinin korunmasını sağlayan Delay 28000 geciktirici sprey cinsel aktiviteden 15 dakika kadar önce penisin tamamına püskürtülmelidir. Böylece ürün etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterecektir.

Erken boşalma sorununu ortadan kaldırmak isteyen tüm erkeklerin sıklıkla kullandıkları, erken boşalma problemlerini çözmelerine yardımcı olan geciktirici hap ve benzeri cinsel geciktiriciler aynı zamanda onların cinsel aktivite sırasındaki cinsel performanslarını da ciddi oranda uzatmalarına yardımcı olarak maksimum seviyede haz yaşamalarına yardımcı olmaktadırlar.

Geciktirici Krem Ürünleri

Hem ereksiyon sağlayıcı özelliğe sahip hem de cinsel performansı ciddi oranda arttıran üstün içeriklere sahip geciktirici krem ve benzeri ürünler cinsel ilişki esnasında erkeklere büyük bir destek sağlayarak performanslarını maksimuma taşımalarına yardımcı olur. Çiftlerin hazzı doruklarında yaşamalarını sağlayan ürünler sayesinde artık hem erkek hem de bayanlar çok daha keyifli ve zevk dolu cinsel birliktelikler yaşayarak aralarındaki bağları güçlendirebilmektedir.

Geciktirici Sprey Ürünleri

Cinsel geciktiriciler arasında ilk piyasaya sürülen ürünler geciktirici haplar olsa da son zamanlarda beylerin tercihi geciktirici sprey ve benzeri ürünlerdir. Çünkü bu tarz ürünler penisin dışına uygulanmalarının yanı sıra cinsel ilişki esnasında uygulandıkları için etkilerini çok daha kısa sürede göstermektedir. Sizler de söz konusu ürünler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız şifacıdan adresinde yer alan ürünleri inceleyerek çok daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.