5 Temmuz 2021

Erken Boşalma Haplarının Yan Etkisi Var Mıdır?

ile admin

Cinsel zindelik kaliteli bir hayatın önemli noktalarından bir tanesidir. Günümüzde web üzerinden satış yapılan pek oldukca platformda testosteron arttırıcılar, ereksiyon hapları, sperm hapları vb. şeklinde birçok ürün satılmaktadır.

Belirtmek gerekir ki, artan dünya nüfusu ile boşalım problemlerinde artış yaşanmaya başladı, bunun sonucunda erken boşalım hapları popülerleşmeye başladı.

Birçok Erken Boşalma hapı üreticisi de ürünlerinin artık oldukça daha güvenilir bulunduğunu korumak için çaba sarfediyor.

Peki, erken deşarj haplarının herhangi bir yan tesiri var mı? Yazımızda bunun üzerine birtakım şeylere değineceğiz.


Erken boşalma hapları tam olarak nelerdir?


Erken boşalma hapları özünde naturel bitkisel ürünlerin birleştirilmesiyle açılan ve vücuda, deşarj mevzusunda destek olan bir çeşit takviyedir.

Dünya üzerinde adamların %30’unu etkileyen bu durumu çözmek için pek oldukça yöntem mevcut.

Doğal takviyeler hem etki seviyeleri hem de güvenli olmaları nedeni ile popüler tercihler içinde yer almıştır.

Geleneksel tıbbi bilgilere dayanarak hazırlanan bu hapların içine konan her araç-gereç dikkatle incelenir ve çözümleme edilir.

Erken deşarj haplarının içerisinde genel anlamda vitaminler (D3, K, C şeklinde), mineraller (çinko, demir, kalsiyum, potasyum gibi), antioksidanlar ve amino asitler bulunur.

Bu takviyeler eşeysel metabolizmayı destek sunar ve erken boşalma benzer biçimde bozuklukları tedavi eder.

Bazı çalışmalara bakılırsa, organik erken boşalma haplarını kullanan kişilerin %78-%80’i sonuçlardan memnun ve bu bozukluğu yenmiş durumda.

Sadece bu da değil, bu ürünler bununla birlikte libidonuzu artıracak, daha iyi bir deşarj deneyimi sağlayacak ve cinsi zindeliğinizi uçuracak.

Genelde eşeysel zindelik ürünlerinin içerikleri üç aşağı beş yukarı aynıdır, bu nedenle farkı yaratan şey bunların oranlarıdır.

Erken boşalma haplarının yan etkisi var mıdır?

Hayır, erken boşalma haplarının tıbbi tedavisel haplardan farklı olarak herhangi bir yan tesiri bulunmamaktadır.

Bunun asıl nedeni, naturel tedavi hapları içerisinde asla kimyasal madde bulundurmaz. Bu kimyasal maddelere genelde API yani etken kimyasal madde denir.

Normal kimyasal bir ilacın içerisinde en azından bir veya daha fazla API kullanılmıştır.

Bu kimyasal bileşenler vücudumuzda doğal olarak gerçekleşen metabolik reaksiyonları kimyasal muadilleri ile gerçekleştirerek problemi çözerler.

Ama genel anlamda ciğerler, böbrekler ve öteki organlar bu kimyasal maddelerin emiliminden, filtrelenmesinden ve kullanılmasından ötürü büyük zarara uğrar.

Erken deşarj haplarında ise konum bundan farklı olarak, vücut sanki bir besini sindirirmiş gibi olduğu için herhangi bir zarar oluşmaz. Hapların içinde tamamen naturel ve işlenmemiş bitkisel ürünler bulunmaktadır.

Ilk olarak mideye ondan sonra ise bağırsaklara giderler, burada vücuda emilirler ve lüzumlu vazife bölgelerine vücut aracılığı ile ulaştırılırlar.

Burada vücudunuzda görevini yerine getiren bir bileşenin yerini almaktansa bu naturel kimyasal bileşenleri destekleyen bir yapı oluşur ve metabolizmayı naturel olarak destek sunar.

Emilmeyen besinler, API’lerin vücutta tutulduğu benzer biçimde kalmayıp vücuttan düzgüsel boşaltım sistemi ile atılır.

Erken deşarj için üretilen doğal takviyeler neden diğer eşdeğerlerinden daha güvenlidir?
Doğal takviyeler %100 organik mamüller olan bitkisel malzemelerden yapılır ve hiçbir işlemden geçmez.

Bu yüzden kimyasal bir ilacın içerisinde bulunan bileşik kimyasal kompozisyon ile naturel takviye kapsüllerinde bulunan kimyasal kompozisyon farklıdır.

Sentetik kimyasallar içerisinde bulunan kimyasal bileşenlerce oldukca varlıklı olduğu için ilaç kategorisine girerken, doğal takviyeler besin kategorisine girerler.

Eğer oldukça fazla ilaç tüketirseniz ölümcül neticelerle karşılaşabilirsiniz ama doğal takviyeleri fazla tüketilirse sadece fazla yemek yemiş olmuş olursunuz.

İşte bu nedenle naturel takviyeleri tüketmek için hekim reçetesine ihtiyacın yok.

Erken boşalmayı düzeltmek için bazı cerrahi operasyonlar da mevcut ama bu operasyonun cevabında zaman içinde eskiye dönüş gerçekleşebilir ve durum oldukça daha vahim bir hal alabilir.

Doğal takviyeler moleküler seviyede çalışır ve bozukluğu kalıcı olarak düzeltir.

Dahası, erken boşalma hapları genel zindeliğini de artırmakla beraber, cinsel yönden de destekler.
Sonuç
Yan etkisinde bırakır kötü tasarlanmış hapların ve kimyasal ilaçların doğasında bulunan bir şey.

Ama mevzu erken boşalma haplarına ulaşınca, tamamen organik, bitkisel bazlı ve alanının en iyi bio mühendisleri tarafınca hazırlanmış yan nötr haplar olduklarını söylemek yanlış olmaz.

İçeriğinde bulunan organik besinler tamamen zararsızdır ve bundan dolayı ciğerleriniz ve böbrekleriniz zarar görmez.

Ama tekrar de organik erken boşalma hapı alacaksanız, oldukça yorum almış ve kullanıcısı fazlaca olan ürünlerden almak birazcık daha pahalıya gelecek olsa bile, ucuz kimyasal eşdeğerlerinden çok daha güvenilir ve zararsız olacaktır.