Birçok ferdin sandığının aksine erkekler her saniye seksi düşlemez ve seks esnasında bir tek boşalmayı arzulamaz. Yatakta hazzı uzatmak ve farklı cinsel fanteziler tecrübe etmek de isterler. Dünyanın 1 numaralı prezervatif markası Durex, adamların alacağı hazzı artırmak, yeni ve yaratıcı adımlar atmak isteyen hanımlar için bir kılavuz hazırladı.

Sizi seyretmesine izin verin.

Erkekler sandığınız kadar aceleci değildir. Onun karşısında yavaş yavaş soyunmaktan, kendinize dokunmaktan ve seksi danslar yapmaktan çekinmeyin. Böylece hem tutkuyu pekiştirebilir bununla beraber karşılıklı olarak daha büyük heyecanlara yelken açabilirsiniz.

Cinsel pozisyonlara bağlı kalmayın.

Erkeği uyarmak için tek yöntem cinsel pozisyonlar değildir. Dudaklarınız, elleriniz ve ayaklarınız ile de erojen bölgelere dokunarak onun ereksiyon olmasını sağlayabilirsiniz. Hatta hiç dokunmadan, bir tek yakınlaşarak da tahrik etmeyi deneyebilirsiniz. Hayal enerjisinin sınırları yok!

Farklı pozisyonlar denemeye cesaret edin.

Herkes sürprizleri sever. Misyoner pozisyonu güvenli bir liman olabilir ama başka limanlarda başka eğlenceler de sizi bekliyor. Konumlarınızı ve açılarınızı değiştirin. Kendinize güveniyorsanız Kama Sutra’dan atletik pozisyonları deneyin. Her an farklı bir hazza erişmeniz mümkün.

Rol yapmanın cazibesine kapılın.

Kadın ve erkeklik rolleri sıkıcı olabilir. Rol değiştirmeye ne dersiniz? Yukarıda da dediğimiz şeklinde hayal enerjinizin sınırları yok. İsterseniz tamamen farklı rollere bürünebilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir takım ve filmin baş kahramanları olabilirsiniz. Bonny ve Clyde, Walter White ve Skyler White. Kendinizi kısıtlamayın. Isterseniz çeşitli mağazalardan düşlem kostümler ile de rollerinizi pekiştirebilirsiniz.

Giyinik olmanın gizeminden yararlanın.

Giyinik olmak da çıplak olmak kadar seksi olabilir. Seksi iç çamaşırları, gecelikler, vücut çorapları, külotlu çoraplar, aksesuarlar; pembeler, kırmızılar, maviler, siyahlar; tüller ve danteller. Birazcık araştırma icra ettiğinizde seçeneklerinizin ne kadar çok olduğuna şaşırıp kalabilirsiniz.

Aşk sözcükleri fısıldayın.

Onun kulağına fısıldayacağınız aşk sözcükleri, yaramaz cümleler veya yönlendirmeler anı daha da yakıcı hale getirebilir. Önce küçük ufak kelimelerle onun durumdan hoşlanıp hoşlanmadığına bakabilirsiniz. Daha sonrasında cümlelere geçebilirsiniz.

Aslabir şey yapmayın.
Şöyle de bir şey var: herkes bu tür şeylerden hoşlanacak değil. Kim bilir partneriniz tamamen klasik ve tanıdık yollardan ilerlemeyi seviyordur. Hal bhal böyle olunca biliyorsunuz devam etmekte fayda var. Onun ne istediğini idrak etmek için seksten önce mevzuyu buralara getirip nabzını ölçmeyi deneyebilirsiniz. Tepkilerine nazaran bir daha ki sekse hazırlanabilirsiniz.

Onun zevk alabilmesinin yolunun size zevk vermekten geçtiğini de vurgulayın. Seks tek kişilik değildir. Bazı bazı fanteziler keyiflidir fakat iki tarafın da bencilce davranmaktan kaçınması gerekir. Böyle davrandıktan sonra yalnız yan yana olmak bile keyif verecektir!