16 Şubat 2019

En İyi Oral Seks İpuçları

ile admin

Partneriniz ile doyumsuz anlar yaşamanın birçok yolu vardır. Siz eşiniz ile hangisinin size daha uygun olduğuna karar vermek için bir kaç deneme yapmanızda fayda var üstelik bu cinsel sağlık açısından çok önemlidir.

1. Kendinizin tadını çıkarmaya odaklanmak zorsa, ışıkları kapatın.

Şok edici sayıda kadın eşleri ortadan kaybolunca zihinsel olarak bırakıp, oral sex yapmanın zorluğunu yaşıyorlar. Senin gibiymiş Işıkları kapalı tutmaya çalışın, böylece kattaki çamaşırlarınızdan rahatsızlık duymazsınız ya da bae’nin saç kesimi için gecikmiş olması gerçeği.

Eğer kadının yeterince sekse hazır olmadığını düşünüyorsanız onu harekete geçirecek bir şeyler deneyin örneğin bayan azdırıcı yiyecekler işe yarar.

2. Hayır, boğazına basmana gerek yok.

Eşiniz tam penis hissi fikrine süper ise, bunu derin boğazlama olmadan kolayca yapabilirsiniz. Elini şaftının altına sarmayı ve geri kalanı ağzına almayı deneyin. Veya dilinizin ucunu ağzınızın çatısına yerleştirin. Sonra üyesini dildrenin altına vursun. Gerek yok gagging.

3. Ona emmeyi deneyin.

Onun hareketlerini değiştirmesini ve yerine klitorisinizi emmeyi deneyin – daha yoğun bir baskı sağlar. * Eğer bu sizin için değilse * baskı yok *! Bazıları bunun yerine yumuşak bir titreşim hareketi tercih ediyor.

4. Bir darbe işinin eğlenceli olması için boşalmasına gerek yoktur.

Ağzında boşalmak için hayranı değil misin? O kadar yalnız değilsin. Çoğu çocuk aslında ana etkinlik olmak istemiyor. Cosmo’nun bir anketine göre, erkeklerin yüzde 54’ü ön sevişme olarak sözlü eylemden hoşlanıyor.

5. Dilinizi İyi Kullanın

Orada kalacaksan tadının tadını çıkarın. Lube, darbe işine ekstra sansasyon katabilir ve sizin de keyifli olabilir. Birçok şirket, şeker kaplı toksik atıklar gibi değil, sadece biraz meyvemsi ya da narin tadı veren aromalı formüller hazırlıyor. Babeland.com adresinden online örnek bir paket satın alabilirsiniz.

6. Konuş! Konuşmak konuşmak konuşmak.

İletişim çok basit, ama gerekli. Hiçbiriniz seks sırasında birbirinizin zihnini okuyamazsınız, bu yüzden vermediği bir şey varsa konuşun. “Biraz dilin bağlandığını hissedersen,” Ne zaman çok sıcak “ya da” Denerseniz sevinirim “gibi sözlü ifadelerin tonları vardır.

7. Çeneniz yorgun hissedilirse elleriniz yukarı çıkabilir.

Hiçbir zaman rahatsız hissettiren bir şey yapmamalısınız, ancak biraz kas yorgunluğuna yaklaşıyorsanız, bu el işi tekniklerini deneyin. Aynı zamanda, dilinizi ucun üzerinden hafifçe vurun.

8. Sana düştüğü için diğer hassas bölgelerini görmezden gelmesi gerekmez.

Birden fazla alanda teşvik edilmesi, bir kadının doruğa daha hızlı ulaşmasına yardımcı olacaktır. Dilleri iş başındayken, meme uçlarıyla oynamasını isteyin. Başlangıçta, ipuçlarınızı yumuşak bir şekilde atmalıdır, ancak yaklaştıkça içine girerseniz sıkışabilir.

9. Soğutma çok sıcak olabilir.

Uyandırdığınız zaman sıcaklığınız biraz yükselir, bu nedenle serin bir şey duyularınıza keyif verecek bir sarsıntı olacaktır. Bir yelpazeyi yönünüze doğrultun, bacaklarınız arasındayken hem ağzından, hem de serin bir esinti hissedin. Açılan beklenmedik bir şey ve şaşırtıcı olan her şey sizi sınırdan geçirebilir.