En İyi Erkeklik Organı Büyütme Teknikleri

6 Kasım 2019 0 Yazar: admin

Dünyanın her yanında erkeklerin de kadınların da seks hayatlarına fazlası ile dikkat ettikleri bilinir. Hatta kimi sorunlarda ya da yetersizliklerde bazı cinsel ürünler ile çözümler de üretilmektedir. İşte bu anlamda bir takım konular da gündeme gelir. Örnek olarak erkeklerin penis boyları ilişkilerin güzelliği açısından önem taşır. Eğer erkek penis boyundan şikayetçi ise bu noktada farklı alternatifler düşünülebilir. Örnek olarak cinsel ürünler arasındaki penis büyütücüler kullanılabilir. Böylelikle de doğru sonuçlar alınabilir.

Kullanım açısından kolaylık ve pratiklik kazanmak isteyen erkeklerin penis büyütücü hap ürünleri ile bu amaçlarına ulaştıkları da görülebilir. Çünkü söz konusu hapların basitçe kullanıldığı ortadadır.

Penis boyunu büyütmek, daha iri bir penise sahip olmak ve tüm bunları pratik bir biçimde elde etmek isteyen erkekler ise amaçlarına penis büyütücü krem ile ulaşırlar. Gerek uygun fiyatlı olması, gerek ise çeşitli yönlerden etkili ve önemli bulunması bu kremlerin kıymetli olduklarına işarettir. Şimdi siz de tüm bu ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

En İyi Penis Büyütme Yöntemi Hangisi

İngilizce adı ”Penis enlargement” olan penis büyütme konusunda benzer bir imla Cinsellik sayfasında yer alıyor… Ancak takip ettiğim ecnebi ilmi yayınlarda bulunan nihai muayenehane çalışmalar,penis büyütme yöntemleri konusunda yeni bir yazı yazma gerektiğini doğurdu. Çoğu erkek için takıntı durumuna gelen penis uzunluğu ve kalınlığı,yeni rehabilitasyon yöntemleri ve cihazlarla mesele olmaktan çıkacak gibi gözüküyor. Bu yazımda ,bilimsel çalışmalar dahilinde penis büyütme (iri ve kalın yapma) yollarını ele alacağım. Etkili ve sıhhatli penis büyüttüklerini iddia eden yöntemlere genel bakış

1- Kasık yağlarını aldırma (Liposakşın)

Erkeklerin aldıkları kilolar çoğunlukla göbek ve kasık ilçesinde birikir. Biriken bu yağlar tabii olarak penisin henüz küçük görünmesine sebep gerçekleşir.Eğer şişman bir erkekseniz ve penis boyundan hoşnut değilseniz yalnızca ve yalnızca diyet yapıp kilo sunarak penis boyunu 2-3 cm büyütmeniz olası. Eğer kilo veremiyorsanız bir doktora danışarak karın ve kasık yağlarınızı liposuction ile aldırarak,penisinizin henüz görünür olmasını edinebilirsiniz.

2- Yağ ve silikon enjeksiyonu

Penis içine enjekte edilen yağ ya da silikon penisi henüz hacimli gösterir.Ama bu formül herkese uygulanmaz .Penisi tıbbi manada ufakolan (ereksiyon durumunda 8 cm ve altı) erkeklerde yapılan geçici büyümeye gerçekleştiren bir operasyondur ve tabii bir formül değildir.

3- Penis büyütücü haplar

Penis büyütme haplarının ilmi manada işe yaradığını gösteren hiçbir çalışma bulunmamaktadır.Bitkisel,organik,doğal adı altında satılan penis büyütücü hapları kullanmak ciddi sıhhat problemlerine ve cinsel disfonksiyona yol açabilir. Ancak bunla beraber,Tadalafil,Sildanafil,Vardenafil (Viagra,Cialis,Levitra) gibi ereksiyon hapları penisin kanlanmasını artırdığı için peniste geçici bir büyüme temin ederler. Siz bu ürünleri kullandığınızda eşinizin ya da sevgilinizin penisinizin devasa olduğunu söylemesinin sebebi çoğalan kan pompalamasıdır.Hepimizin bildiği emeliyle,bilinçsizce sarf edilen ereksiyon hapları (penis kaldırıcı haplar) kalp krizi başta olmak suretiyle kimi kardiyak problemlere sebepolmaktadırlar.

4- Penis strecther

Türkçeye penis esnetme ,penis gerdirme ya da penis sedyesi olarak çevirebileceğimiz penis stretcher,bir başka penis büyütme metodudur. 2011 senesinde Journal of Sexual Medicine ( Cinsel Tıp Haberleri)mecmuasında bulunan bir çalışmaya göre,Penis sedyesi ile penis boyunun 8.8 cm ‘den 10,5 cm’ye çıkarıldığı ispat etmiştir. (1,7 santim büyüme) Penisin iki ucuna bağlantı kurarak sarf edilen bu alet gerçekte penis için bir nevi egzersiz aleti diyebiliriz.Penis sedyelerinin bir başka üstünlüğü ise, penis eğriliği tedavisinde kullanılmasıdır. Uzman bir doktor kontrolünde sarf edilen penis sedyesi,sağa,sola ya da üste doğru eğri (yamuk) olan penisi düzleştirir,dik bir görünüme sokmaya yardım eder.Aşağıda konuya ait bir makaleden aldığım fotoğraf yer alıyor.

Bilinçsiz kullanıldığında doku hasarı,damar genişlemesi,fonksiyon kayıbıgibi problemlere sebep olabilen penis sedyesinin bir başka dezavantajı isesüratli tesirli olmaması..Gözle görülür bir büyüme ve kalınlaşma elde etmek için minimum üç ay ve gün içerisinde dokuz saat uygulanması lüzumlenen bir büyütme tekniği.

5- Penis büyütücü vakum pompa

Son zamanların tanınmış penis büyütme tekniği olan penis pompaları konusunda yanıtı en fazla merak edilen sualler şunlar; Penis büyütme pompası penis büyütür mü? Penis pompası işe fayda mı? Bu suallere verilecek tek cevap var; Evet yarıyor! Başka bir deyişle penis büyütücü pompalar penisi büyütüyor. Ama nasıl? Penis pompası kullanan erkeklerin yorumlarından ziyade,alanında eksperbir doktor olan Dr.Darius. A Paduch (Weill Cornell Medical College öğretim üyesi) penis büyütücü vakum pompaların penisin boyu ve kalınlığı üstünde pozitif tesirleri olduğunu bildiren bir çalışma yayınladı. Paduch’a göre, medikal ve sıhhatonayları tespit edilen kalifiye yeni nesil penis büyütücü pompalar bireksper kontrolünde kullanılırsa 2-3 cm büyüme sağlıyorlar.Penis pompalarının tüketimi ile ilgi edilmesi lüzumlenen hususları Paduchşöyle özetliyor;
Medikal onaylı,sağlık testinden geçmiş kalifiye ürünleri seçenek edin. Ucuz penis büyütücü pompalara haysiyet etmeyin,çünkü bir işe yaramazlar. Her gün kesinlikle 15-20 dakika kullanın.Düzenli kullanım,etkiyi görmek için ehemmiyetli. Altı aydan fazla zaman kullanmayın. Aşırı ağrı,sancı,tahriş halinde ürünü kullanmayı bırakın.

En Sağlıklı Penis Büyütücü

Erkeklerde yeteri kadar penis büyümediği için defa canı sıkılırlar. En penis büyütücü hap ve ya penis büyütücü pompadan ortaya gelmektedir. Bu en iyi penis büyütücü v pills gold ürünlerindendir. Sitemizden böyle verileri bulabileceğinizden mutlaka güvenilir olabilirsiniz. İçeriği bitkisel kendimize bu hususta güvenebilirsiniz. Ayrıca sertleşme sorun için de bu v pills gold ürünü kullanmak mümkün. Cinsel arzuları arttırmada ve penis büyüklüğünde defa etkilidir.

Günde bir defadan çok bu ürünü mutlaka kullanabilmeniz mümkün. En iyi penis büyütücü boyu altı santimdir. Satışını web üstünden de uygulanmaktadır. Ama yalnızca güvenilir sitelerden kesinlikle bu ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Her eczanelerde de böyle büyütme meselesi ülkemizde defa çoğalmıştır. Denenmiş olarak eczanelerde satılmaktadır.

Bu nedenle de bünyesinde hiçbir zaman zararı dokunabilecek bir madde kullanıldığı bilinmektedir. Bu sayede sıhhatli bir şeklinde ilacı kullanabileceksiniz. Cinsellikler de erken boşalan erkekler için de mükemmel bir üründür. Bunu sakın unutmayınız. Ayrıca bakanlar doğrulusunda da defa tavsiye edilmekte ve onaylanmaktadır. Bu hususta sitemize girip henüz ayrıntılı bir şeklinde inceleyebilirsiniz.Penisin büyüklüğü ile partnerinizi de daha fazla neşeli edebilecektir. Daha da güzel bir şeklinde hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz.
G

ecenizi de henüz zevkli ve henüz da eğlenceli bir şeklinde cinsel performans gösterebileceksiniz. Doğal yollar ile penis büyütmek her vakit henüz iyi olacaktır. Sitemize girerek defa henüz kalifiye ve defa henüz malûmatlıyazılarımızdan da şayet dilerseniz yararlanabilirsiniz.