DOKUNMADAN GEÇMEYİN!

DOKUNMADAN GEÇMEYİN!

29 Ekim 2018 0 Yazar: admin

Kadınların kalifiye alaka göstermeniz için çıldırdıkları 6 erojen bölge.

Kulaklar

Fiziksel ve zihinsel uyarılmaya açılan bir portal vazifiyeti görürler. Kulak memesine baş ve işaret parmaklarınızla masaj yapın. Diğer ellerinizin parmaklarıyla da başının arkasını okşayın. İnleyerek reaksiyon verdiğinde kulağına burnunuzu yaslayıp aşk sözcükleri fısıldayın.

Boyun

Boğazıyla çenesinin arasında kalan yere dudaklarınızı sürtün. Vücudun esnediği yerlerde cilt henüz incedir, sinirler ve kan damarları yüzeye henüz yakındır, bu sebepten de henüz titiz. Ayrıca farklı bir insanın bu kadar yakınına girmesine destur vermek, aradaki bağı ve yakınlığı kuvvetlendirebilir.

Parmaklar

Film seyrederken ya da uçakta yan yana otururken elleriyle oynayın. Parmaklarınızı açıp, defa hafif bir dokunuşla avuç içinin üst kısmından parmaklarına doğru gidin. Tenindeki ellemeye duyarlı sensörler hafif dokunuşlara henüz iyi reaksiyon verir.

Ön kollar

Bileğin iç bölümü ısıya karşı duyarlıdır. Serinletici bir tesir için bu bölgeyi yalayın ve ardından hafifçe üfleyin. Ayrıca kıl foliküllerinde titiz reseptörler bulunmaktadır. Çok hafif dokunuşlarda bireyin tüylerinin ürpermesine yol açarlar.

Diz arkası

Çoğu bayan ilk dokunuşlarda gıdıklanır. Ama siz devam edin. Önce arka bacağının tamamını okşayın, baldırdan ardından dizine gelin. Üç parmağınızı boydan boya değdirerek, hafif sert bir dokunuşla okşayın. Böylece gıdıklanmadan uyarılacak.

Sırt

Kürek kemikleriyle omurga arasındaki kaslara masaj yapın, ardından parmak uçlarınızla hafif dokunuşlar yapın. Beline doğru indikçe sinirleri henüz da hassaslaşacak. Bunu seks esnasında boşalmayı geciktirmek için vereceğiniz erotik bir ara şeklinde de düşünebilirsiniz. Ayrıca yanlızca penetrasyonla ilgilenmediğinizi, asal ilgilendiğiniz şeyin ona beğeni vermek olduğunu düşündürürsünüz.