9 Kasım 2019

Cinsel Yaşamınızı İyileştirici Doğal İpuçları

ile admin

Erkekler için de, kadınlar için de seks hayatının renkli bir şekilde ilerletilmesi büyük önem taşır. Çiftler bu noktada bir takım yolları da deneyebilirler. Örnek olarak seks hayatını canlandırmak, daha dinamik hale getirmek ve eğlenceli yanları ortaya çıkarmak için kullanılan cinsel sağlık ve destek ürünleri ile bambaşka bir atmosfer yaratılabilirken, vega 100 ürünleri de bu doğrultuda tercih edilirler.

Diğer taraftan çin topu ürünleri de son zamanların en çok arzu edilen ürünleri arasında kendini gösterir. İstek artıran, performans yükselten, erkekleri de kadınları da olumlu yönde etkileyen bu tarz ürünler için dileyen herkes harekete geçebilir. Seks hayatının daha renkli olması bu ürünleri kullanmak ile mümkündür. En kaliteli seçenekler de bu anlamda değerlendirilebilir.

Seks yaşamında daha hareketli bir aksiyon durumu söz konusu olduğunda, gerek sağlık gerek ise yüksek haz için kamagra jel kullanımı da mümkündür. Kadınların da, erkeklerin de söz konusu bu ürünler ile rahat ve ferah bir şekilde ilişkiye girmelerinin önü açılmaktadır.

Başarılı Bir Baştan Çıkarma İçin 5 İpucu

Sophia Loren, Ava Gardner, Elizabeth Taylor, Marlene Dietrich … Hollywood sinemasının altın çağındaki sirenler, baştan çıkarıcılık hakkında bir iki şey biliyordu. Filmlerde sadece bir parmağın etrafındaki bir adamı uzun süre kirpiklerinin bir titremesiyle bükebilecekleri değildi. Eski tarz cazibelerinden esinlenen ipuçlarımızı deneyin.

Baştan Çıkarma İpucu No 1:

HİÇBİR ŞEY GÜZEL (SOPHIA LOREN) İNANMIŞTIRINDAN DAHA GÜZEL BİR KADIN YAPMAZ.

Saç, makyaj ve iç çamaşırı seçiminde saatler harcayabilirsiniz. Bütün bu şeyleri yaparsan kendini muhteşem hissettirirsen, o halde devam et! KayıI ve rahatsızlık hissettirirseniz, dünyada bunu seksi yapacak bir iç çamaşırı yok! Seksi iç çamaşırı seçerken, eşiniz için değil, sizin için. Sevdiğiniz bir şeyi seçin, ister basit bir beyaz külot veya karmaşık bir esaret ilham kaynağı parçasıdır ve hissettiğiniz kadar seksi görünürsünüz.
Seduction Tip No 2:
Ne zaman iyiyim, çok iyiyim. ANCAK BADIM OLMADIĞINDA BETLENİYORUM (MAE WEST).

Yetkili olmaktan korkmayın. Çaresizce kirpik çırpınmak tatlı olabilir, ancak seksi değildir. Cesur ve ileri durun. Alay için yanlış bir şey yok, eğer bu senin tarzın. Ortağınızın ilk hamleyi yapmasını beklemekle yanlış bir şey yoktur, eğer bu sizin tercihinizse. Anahtar, yapmak istediğiniz şeyi yapmaktır. Geri uzanıp sabırlı bir şekilde dikkat beklediğiniz için mutluysanız, o zaman sizin için çalışmasına izin verin. Eğer zevkinizi kendiniz de almanız sizin tarzınızdan daha fazla olursa, önce onları öpün. Önemli olan şu ki eğer yoluna devam ediyorsanız, emin olursunuz ve güven çok, çok seksi.

Seduction Tip No 3:
BİRLİKTE BİR KEZI, İKİ BENZİN İSTİYORSANIZ, KEŞİTLİ OLMAK ÜZERE ÇALIŞMAYA (MAE WEST) başlarım.
Maceracı olun. Sen seksi bir sansersin! İstediğiniz her şeyi yapabilir ve istediğiniz herhangi bir şeyi giyebilirsiniz! Ama bunu denemediysen ne istediğini nerden biliyorsun? Baştan çıkarmak için her fırsat yeni bir macera için bir fırsattır. Önce hep öpüşüyor musun? Sevgilinizi bir değişim için sorumlu tutmaya çalışın. Karanlıkta yapmak ister misiniz? İçeri girip yeni iç çamaşırı deneyin.
Baştan Çıkarma İpucu No 4:
BEN DALIŞI OLABİLECEK BİR KOMEDIEN (RİTA HAYWORTH) DAHA FAZLA BİR ŞEY DAHA İYİ OLARAK BİREYSEL OLARAK BİRLİKTE DİKKAT EDİYORUM.
Güçlü oyna! İster pırıl pırıl zekanız olsun, muhteşem saçlarınız (Veronica Gölü’nü düşünüyorsunuz …), zengin eşyalarınız veya boğucu sesi, arzularınızı ifade etmek için bunu kullanıyor. Birisini güldürebiliyorsanız, kalplerini kazanmanın yarısını yaşıyorsunuz, söz veriyoruz.

Cinsel İlişki Spor Sayılır mı

Muhtelif incelemeler seksin yalnızca beğeni veren tek tecrübe değil sıhhat yönünden egzersizlerle dahi karşılaştırılabilecek yararları olduğunu işaret ediyor. Hatta seks ve egzersize verilen fizyolojik reaksiyonlar epey benzer. Cinsel temas esnasında kalp ritmi ve kan medyada yükselme görülüyor ki bu vaziyet egzersizler için de geçerli. Araştırmacılar cinsel aktivitenin, maksimum egzersizin %75’ine kadar fizyolojik gerilim yarattığını meydana çıkardılar. Bunun yanı sıra fizyolojik gerilim derecelerinin kesintili olduğunu da bulmuşlar. Ortalama cinsel temas müddetinin (33 dakika) fazlalığı düşük gerilim düzeyinde geçiyor. Yakın vakitte Kanadalı tek çift gerçekleştirdikleri çalışmada seks ile harcanan enerjiyi baz aldıklarında cinsel ilişkinin orta derece egzersizlere (tempolu yürümek gibi) eşit yaklaştığını belirleme etmişler.

Cinsel Oyuncaklardan Destek Almak

Hanımların ve beylerin cinsel ilişkilerinde ek olarak kullandıkları aparatlar olan cinsel oyuncaklar bireylerin cinsel birleşmelerinde fantezi ve daha fazla zevk amacı ile kullandıkları ürünlerdir. Bu ürünler çiftler için hem eğlenceli hem de hazzı daha fazla yaşayabilme amacı ile kullanılabilmektedir. Her birinin farklı amacı olan ürünler erkekler için ve bayanlar için farklılıklar göstermektedir. Bayanlar için daha fazla üretilen birçok cinsel oyuncaklar hanımların orgazm olabilmelerine olanak tanıyarak daha fazla zevk almalarını sağlar.

Erkekler için üretilen bazı cinsel oyuncaklar ise zevki daha fazla yaşayabilmeleri amacı ile üretilmiş veya geç boşalabilmelerine olanak tanıyan ürünler olarak adlandırılabilmektedir. Birde sadece eğlence ve cinsel ilişkilerinde farklı tatlar arayanlar için üretilen cinsel oyuncak ürünler bulunmaktadır. Firmamız cinsel oyuncaklar olarak sizlere özenle seçilmiş en doğal ve zararsız ürünleri sunmaktadır. Sunulan ürünlerimizin tamamında çeşitli indirimler ve bunun akabinde de kampanyalar düzenlenerek müşterilerimize ekonomik kolaylıklar sunulmuştur.

Eğlenceli ve Keyifli Bir Cinsel İlişkiye Merhaba

Pek çok çift için ilişkinin en doğru şekilde yön bulması, her anlamda daha eğlenceli ve keyifli zamanların yaşanması fikri öne çıkarken, özellikle de cinsel hayat ile bu durum sağlanabilir ve desteklenebilir. En sık kullanılan cinsel sağlık ve destek ürünleri ise tam da bu nedenden dolayı vitrinlerde yerini alır. Örnek olarak bayan azdırıcı damla tarzı ürünler ile kadınların çok daha keyifli ve çok daha istekli bir biçimde seks yapacakları açıktır. Bu damlalar hızlı bir biçimde tedarik edilebilir.

Diğer taraftan bayan azdırıcı hap ürünleri de ülkemizde sıklıkla kullanılabilir. Çünkü bu tip haplar sayesinde kadınların erkeklere, erkeklerin kadınlara olan yaklaşımı da güzelleşir. Kadın ne kadar istekli olursa erkek de o kadar istekli olacaktır ve azdırıcı hapların da etkileri bu sayede görülecektir.

Şimdi siz de dilerseniz hap formu ile dilerseniz de krem formu ile bu azdırıcılar dan faydalanabilirsiniz. Bu noktada uygun fiyatlı bayan azdırıcı krem seçenekleri de her anlamda ön planda yer almaktadır.