Bitkisel Penis Büyütücü Haplar Gerçekten İşe Yarıyor mu?

6 Kasım 2019 0 Yazar: admin

Erkeklerin başına bela olan penis boyu meselesi endirekt olarak kadınları da etkiliyor. Erkekler,kadınların henüz devasa penis seveceklerini düşünerek penislerini büyütmek için olmadık yöntemlere başvuruyorlar.İşin parasal ebatı bir yana,sağlıklarını da rizikoya atıyorlar! Erkekler ;izledikleri porno filmler,arkadaş sohbetleri,penis büyütücü reklamları gibi nedenlerle gerçekte normal olan penis boylarının küçük olduğunu düşünüyorlar. Penisini büyütmek isteyen erkeklerin müracaat ettiği esas yöntemler;

-Bitkisel takviyeler
-Vakum Pompaları
-Penis gerdiren aletler
-Cerrahi müdahele

Bu yöntemlerin penis büyütmede işe yarayıp yaramadığını ele almadan evvel normal penis boyu ne kadar olması gereklidir sorusunun yanıtına bir bakalım; Mayo Muayenehane bilgilerine göre,erekte olmuş penisi boyunun 12,9-16 cm arasında olması normal penis olduğunu gösterir. Erekte olmasına rağmen 8 cm ve henüz küçük penisler ise mikro penis olarak adlandırılır ve cerrahi müdahale gerektirir.Penis büyütme yöntemlerini ele alacak olursak;

1-Bitkisel penis büyütücüler ; Uygulanan onca reklama aldanmayın ! Penis büyütme haplarının ilmi olarak ispatlanmış hiçbir faydası yok.İçeriklerindeki takviyeler geçici bir enerji yaftası sağlayabilir fakat,bu etkilerinin penisi büyüttüğünü gösteren ilmi çalışmalar sahip olunan değil. Ne tür vaatler verilirse verilsin,bitkisel penis büyütme iddiasında olan hiçbir ürünün satın alınmaması lazım olur. Penis büyütmek bir yana,içeriklerindeki nebat ve katkı maddeleri de tam anlamıyla bilinmediği için sıhhat yönünden de epey zararı dokunabilecek ürünler şunlar.

2-Vakum pompaları;Bu tür aletler penisin içerisine kan dolmasını sağladıkları için 2-3 cm penis büyümesi sağlayabilirler. Penis pompası ile penisi büyütmek için derli toplu kullanmak ve sıhhatli vakum pompalar seçenek etmek gerekmektedir.İtalya’da uygulanan ilmi bir çalışmada sıhhat standartlarına makul penis pompasını altı ay süresince gün içerisinde 20 dakika kullanan erkeklerde 1-2 cm penis büyümesi sağlandığı gösterilmiştir. Daha çok ilmi çalışma ile bu verinin güçlendirilmesi gereklidir. Penis pompasını gün içerisinde 20 dakikadan çok ve 6 aydan fazla zaman kullanmak penis elastkiyetini bozabilir,bazı sıhhat problemlerine yol açabilir.

3-Penis esnetme aletleri;Ülkemizde defa süregelen olmasa da penis büyütmek için sarf edilen bir başka formül de penis esneten aletler. Yapılan bir iki küçük çaplı ilmi çalışmada bu aletlerin hudutlu bir büyüme sağladığı gösterilmiştir. Ama derhal ekleyelim,çalışmalar defa dar kapsamı geniş ve ilmi güvenilirliği yeteri kadar dayanıklı olmayan çalışmalardır.Bu tür aletlerinde peniste hasar yapma rizikosu yüksektir.

4-Cerrahi müdahale;Penis büyütme için cerrahların müracaat ettiği bir ameliyattır.Ancak hiçbir doktor tıbbi bir sebep olmadan sırf keyfiyet ya da kozmetik nedenlerle penis büyütme operasyonu yapmaz.Penis büyütme cerrahisi mecburî nedenlerle yapılır ve hudutlu bir büyüme sağlayabilir.

Penis Büyütücü Doğal İlaçlar Var mı?

Cinsel ilişki sırasında erkeklerin öz güvenini en çok yerle bir eden durum hiç şüphesiz penislerinin yeterli büyüklükte olmamasıdır. Birçok kadın bu durumu sorun etmese de erkekler ilişki esnasında kendilerine daha çok güvenmek istedikleri için kendilerine bir sorun gibi gelmektedir. Bu nedenle de penis büyütmek için birçok yola başvurmaktadırlar. Bunlardan biri de penis büyütücü doğal ilaçlar olmaktadır.

Büyük Penis Öz güveni Arttırıyor

Bu ilaçlar sayesinde her geçen gün penis biraz daha büyüyüp kalınlaşmakta ve erkeklere cinsel ilişki esnasında aradıkları öz güveni vermektedir. Bu ilaçlar sadece penisi büyütmekle kalmıyor aynı zamanda daha fazla ereksiyon süresi sağlaması nedeniyle de tercih ediliyor. Bir erkek penisi ne kadar büyük olursa o kadar yüksek tatmin ve orgazm olunacağı düşüncesi de hakim olduğu için erkeklerin bu konuyu önemsemeleri gayet normal bir durum.

Penis Büyütücü Yiyecekler

Penis büyütücü doğal ilaçların başında çakşir kökü başta gelmektedir. Bunun yanında ginseng ve ısırgan tohumu etkili doğal ilaçlardır. Zencefil de penis büyütmeye yarayan doğal bir üründür. Ancak bu ürünleri gerektiğinden fazla kullanmak doğru değildir.

En Etkili Penis Büyütme Nasıl Yapılır

Penis büyütme ihtiyacı duyan erkek bu konuda belirli çabalar göstermektedir. Bu çabaların sonucu olarak bulduğu bazı yöntemleri kullanarak penis büyütme işlemini gerçekleştirerek büyük bir penise kavuşmaya çalışmaktadır. Bu yöntemler içinde en çok kullanılan yöntemler arasında bulunan penis büyütücü olarak bilinen araçlardır.

Bu araçları kullanarak erkekler belirli bir süre sonunda penis büyütme hayalini gerçekleştirmiş olmaktadır. Penis büyütücü olarak satılan ürünler arasında mekanik, plastik vs. aletler bulunmaktadır. Penis büyütücü ürünler penise takılmak veya penise temas etmek sureti ile çalışan alet şeklindeki ürünler değildir. Penis büyüteceği iddiası ile bugün piyasada dolaşan çok farklı ürünler de bulunmaktadır.

En Çok Sipariş Verilen Ürün !!

Penis büyütücü olarak isimlendirebileceğimiz bu ürünler farklı türlerdedir. Hap şeklindeki ürünler olabileceği gibi penise sürülerek uygulanan türleri de bulunmaktadır. Penise masaj şeklinde uygulanarak kullanılan penis büyütücüler de sektörde ayrıca yerini almış ve tercih edilen ürünlerden olmaktadır. Penis büyütücüler doğru kullanıldığı taktirde sonuç veren ve erkek penisinin belirli bir seviyeye kadar uzamasına ve genişlemesine, yani kalınlaşmasına olanak sağlayan ürünlerdir.

İndirimli Fiyat Avantajından Yararlanın !!

Penis büyütücü olarak satılan penis büyütücülerden satın almak için birkaç yol kullanılabilir. Ancak bu ürünlere en kolay yoldan ve çabuk ulaşmanın yolu internettir. Bu ürünlerin satıldığı internet sitelerine girerek sipariş verebilir ve kısa süre içinde de teslim alarak sahip olabiliriz. Web sitelerinden gönderilen cinsel içerikli ürünler gizlilik politikasına bağlı olarak gönderilmektedir. Avrupa eczane adresinde birçok ürün temin edebilirsiniz.