Ameliyatsız yüz germe ( Örümcek Ağı ) tedavisi

Ameliyatsız yüz germe ( Örümcek Ağı ) tedavisi

27 Ekim 2016 0 Yazar: admin

Ameliyatsız yüz germe işlemi aynı zamanda Ultra V Lift diye de bilinmektedir. Ankara ameliyatsız yüz germe operasyonu ofisimizde gerçekleşmektedir. Bu tedavi kişinin doğal görünmesi için düz ya da kılçıklı ameliyat iplikleri kullanılarak yapılan germe tekniğidir. Bu işlem, yoğun sarkma ve belirli derin çizgilere sahip olmayan kişiler için ideal bir yöntemdir. Hem erkeklere hem de kadınlarda uygulanabilen bu yöntem genellikle 35 ile 60 yaş arası, fazla operasyon ihtiyacı duyulmayan hastalara uygulanmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe, aynı zamanda Örümcek Ağı Estetiği olarak da bilinir. Örümcek ağı estetiği, daha güvenli ve hemen sonuçlarını görebileceğiniz, özellikle yanak ve çene görüntülerinde oldukça etkili bir yöntemdir. Ankara Örümcek Ağı estetiği tedavisi ile diğer şehirlerden önde yer almaktadır. Örümcek ağı estetiği uygulamasında, yıllardır cerrahide kullanılan polidiaksanon ipler ve bu ipleri cilt altına yerleştirmek için ince uçlu iğneler kullanılmaktadır. Bu iplerin vücuda hiçbir yan etkisi bulunmamakla birlikte ince uçlu iğneler vasıtası ile cilt alt dokusuna örümcek ağı gibi işlenmektedir. Ankara İp Asma tekniğinde kullandığı son teknoloji ile özellikle yüzün tamamında olmak üzere kol, göğüs, kalça ve bacak bölgelerine de başarıyla uygulayan bir şehirdir. Ameliyat ihtiyacını ortadan kaldıran örümcek ağı estetiği, son dönemde popülerliği arttıkça uygulayan sayısında da artış gözlemlenmiştir. Fakat bu tedavi uzman ve bu konuda tecrübeli bir doktor tarafından yapılmalıdır. Böyle olduğu takdirde, bu tedavi yöntemi oldukça güvenlidir. Ameliyatsız yüz germe işlemi sonrasında ise küçük morluklar haricinde başka bir problemle karşılaşılmaz. Lokal anestezi uygulandığı için, genel anestezide ortaya çıkan hiçbir riske rastlanmaz.

İyileşme ve günlük hayata dönme süreci ise, hastaların çoğu uygulama sonrasında günlük aktivitelerine hemen dönmektedir. Sadece belirli bir süre ağzın çok geniş açılması ve abartılmış mimiklerin yapılmasından kaçınılmalıdır. Ayrıca 3 hafta boyunca yüz üstü yatmaktan kaçınılmalıdır. Çünkü yüz bölgesine fazla baskı yapılmaması gerekmektedir. 3 haftanın sonunda ise işlem gören bölgeleri normal olarak hareket ettirmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Dr. Ali Şahan’ın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://dralsa.com