9 Ocak 2015

Acıbadem Mobil Sağlık’ta görev değişikliği

ile admin

Acıbadem Mobil Sağlık’tan yapılan açıklamaya göre, 19 Mayıs Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi Alman Dili Bölümü mezunu olan Topuz, Koç Holding ve Koç Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen “Yönetici Geliştirme Programı” ve “Allianz Leadership Development” programlarını tamamladı. 1996-2006 yılları arasında Koç Allianz Sigorta bünyesindeki Büyük Müşteriler, Koç Grubu İşleri, Yabancı Müşteri ve Brokerler, Endüstriyel Müşteriler Destek ve Koordinasyon bölümlerinin yöneticiliğini yaptı.

Topuz, 2007 yılında bir Allianz iştiraki olan Allianz Worldwide Partners Holding’e geçti. Topuz, kuruluşun Türkiye organizasyonu olan AGA Servis Hizmetleri A Ş (Mondial Türkiye) Yönetim Kurulu Üyeliği, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdürlük görevlerinin ardından 2014 yılının Mayıs ayında Acıbadem Mobil Sağlık Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Topuz, Acıbadem Mobil Sağlık ailesi olarak sağlıkta mobilitenin önemi vurgulamaya ve sağlığı ulaşılır hale getirmeye en iyi ve hızlı şekilde devam edeceklerini belirterek, Acıbadem Mobil Sağlık ailesine dâhil olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.