25 Ağustos 2021

Cobra 130mg Performans Tablet

ile admin

Cinsel birleşme esnasında sertleşme problemi yaşayan adamların yüzde doksanı Google arama motorlarında eczanelerde satılan sertleştiriciler hakkında araştırma yapmaktadırlar. Sizde takdir edersiniz ki, bu utanç duruma bir tek İnternet üzerinde araştırma yaparak çözüm bulunabilirdi. Çoğu adam yaşadığı sertleşme sorununu bir başka hekime veya doktora açıklamaktan çekinmektedir. Bundan dolayı devamlı olarak bu tarz aramalar Google üzerinden bizlere ulaşmaktadır. Bizde bu soruna çözüm olarak kendi eczanemizde satışa sunduğumuz sertleştirici ürünleri, sıhhat Bakanlığı vasıtası ile yasal olarak İnternet sayfamızda satışa sunmaya başladık. Birazdan okuyacağınız makale içerisinde sorununuza ilişkin en iyi ürünü kendinize seçerek sipariş ver sayfamızdan temin edebilirsiniz. Şimdi o zaman isterseniz gelin, eczanelerde hangi sertleştirici ürünler satılmadır hep birlikte inceleyelim.

Cinsel sağlık ürünleri satışı meydana getiren eczanelerden sertleştirici ürün satın almaya gittiğiniz vakit sizleri hap, sprey ve krem ürünleri karşılamaktadır. Bu tarz şeylerin içinde sorununuza en yakın ürünü tercih etmeniz de eczane mensubu yardımcı olacaktır. Cobra tabletler sertleştirici olarak erkeklerin en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Fakat satın almak istediğiniz ürünü İnternet üzerinden temin edecekseniz, ekranın sol alt kısmında bulunan uzman alan kişi temsilcilerimiz siz değerli ziyaretçilerimizin sorunlarına çözüm olacaktır.

Eczanelerde satılan sertleştirici haplar genel olarak kalp, tansiyon veya şeker hastalığı bulunmayan erkeklerin kullandığı ürün yer almaktadır. Ağız yoluyla ilişkiye girmeden belirli bir sür öncesinden bolca oranda su ile alınarak kullanılmaktadır. Kan akışının hızlanması ile birlikte penise giden kan akımının daha hızlı pompalanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede penisin içerisinde bulunun corpa cavernosa adlı süngerimsi dokuyu genişleyerek, erkeklik organının cinsel ilişki esnasında dik durmasını sağlar.

Sertleştirici krem ve sprey ürünlerinin ise kullanımı derhal derhal aynıdır. Sprey, penisin baş kısmına parfüm şeklinde sıkılarak kullanılmaktadır. Ereksiyon kremi ise yine aynı bölgeye el yardımıyla sürülerek uygulanmaktadır. Penisin sap kısmında ki kılcal damarları açarak, penise gelen kan akımına daha çok yayılmasını sağlamaktadır.

Eczanelerde satılan sertleştirici hap Cobra 130 Mg
Cobra 130 mg, uzun senelerdir eczanelerde satılan en iyi sertleştirici, öteki adıyla penis kaldırıcı haptır. Cobra içeriğinde kullanılan sildenafil ham maddesi penise giden kan akışını artırarak ereksiyon sorununu geçici süreyle çözer. İlacın etkili olması için cinsel olarak uyarılmak gerekir. Tertipli alınabilecek bir ilaç değildir. Cinsel ilişki öncesinde günde 1 kez alınabilir.

Cobra tablet ereksiyon hapının içerisinde 6 adet tablet bulunmaktadır. Sıhhat açısından hiç bir yan etkisi yada sağlığa zararı bulunmamaktadır. Cinsel fonksiyon düzenleyici özelliği yardımıyla uzun süreli kullanım sonrasında tedavi edici özelliğe sahip bir üründür. Bazı doktorlar bu ereksiyon ilacını cinsel olarak kullanmayı önerirken, bazı uzmanlar ise yalnız ilişki öncesinde alınmasının daha uygun olacağını söylemektedirler.

Cobra 130 mg ne işe yarar?

Temel anlamda Cobra 130 mg 6 tablet, doğal yollarla sertleşme kısaca ereksiyon oluşmasına yardım eder ve erken boşalma probleminizi ortadan kaldırarak geç boşalmanızı sağlar. Cinsel birlikteliğin başlangıcıyla birlikte ürünün tesiri de adım atar ve ilişki boyunca penisin sertliğini korumasına yardımcı olur. Ürün etkisi yardımıyla pek adama özgüven aşılamakta ve kaybedilen otoritenin tekrar kazanılmasını sağlamaktadır.

Cobra 130 mg tesirleri ve yan etkileri

Piyasadaki diğer haplara bakılırsa daha güçlüdür ve daha organik bir sertlik sağlamaktadır.
Cinsel ilişki sırasında maksimum performansın yaşanmasına destek olur.
Erken boşalmayı ortadan kaldırarak çok daha geç boşalmanıza destek sunar.
Cinsel isteksizlik problemini yok ederek, arzulu bir birliktelik yaşamanıza imkan sunar.
İlişki süresince penisin sert halde kalmasını sağlayarak, ereksiyon problemini ortadan kaldırır.

Olası Yan etkileri

Cobra 130 mg, kullanıcılar üzerinde çok ender yan tesir görülmesine neden olur. Kimi zaman, baş ağrısı, yüzde kızarma, midede yanma ve görmede bozukluk gibi kısa süreli yan etkiler ile karşılaşılabilir. Kalbinde rahatsızlık olanlar ve damar hastalıklarına yakalanan kişilerin Cobra kullanmaması gerekmektedir. Bu kişilerin Cobra hap yerine, sıhhat bakanlığı tarafınca onaylı geciktirici spreyi kullanmalarını tavsiye ederiz.

Cobra tesiri ne kadar sürer?

Ürünün etkisi kullanıldıktan ortalama olarak 30 dakika yada 1 saat sonrasında adım atar, ve Cobra 130 mg hapın etkisi 36 saat boyunca devam eder. Yemeklerle kullanımda kana karışma süresi daha geç olacağını için etkisi daha geç başlayacaktır. Cobra hap doğru bir halde kullanıldığı taktirde, etkisi en az 1 gün boyunca devam edecektir.

Cobra tablet nasıl kullanılır?

Uzmanlara nazaran Cobra 130 mg 6 tablet kullanımı, cinsel ilişkilerden bir saat öncesinde bir bardak su ile gerçekleşir. Cobra hap, bir bardak su ile tüketildikten ortalama olarak 30 dakika sonrasında tesirini göstermeye adım atar. Su dışındaki herhangi bir içecek veya yiyecek ile kullanılması ürünün tesir süresini geciktireceğinden yalnızca su ile tüketilmesi önerilir.