ANAL SEKS NASIL OLUR

ANAL SEKS NASIL OLUR

29 Temmuz 2019 0 Yazar: admin

Kişiler için bir gereksinimdir cinsel ilişiki ve bu bilindik bir şeydir. Fakat bir yol henüz bulunmaktadır kimine göre hiç cazip gelmese de kimine göre ayrı bir deneyim ve tecrübe sahibi olan, oda anal seks başka bir deyişle aksi temas durumudur.


Anal seks nedir?


Çoğu vakit ilk akla gelen şey erkek penisi anüse girme vakası olarak bilir,veya seks oyuncaklarının anüsle ilişkisi sağlanıp cisel dürtünün artması’da kurulabilir. Peki Fakat bu hadise tam anlamıyla sebep olur onu anlatmaya çalısacağız.


Nasıl anal seks yaparım?


Cinsel temas esnasında anal bölgesini keşfetmeye başlayınca acayip hissedersiniz, bu nedenden dolayı bu fikre alışmaya çalışırken dokunarak ve okşamaya başlayınca aheste başlayın. Sevmiyorsan,hoşuna gitmiyorsa,canın acıyorsa eşinle bahsetmek ve anal seksin sizin için olmadığını yorumlamak iyi bir fikirdir. Bir sürü insanın bu vaziyet hoşuna giderken, birçoğu cinsel faaliyetlerinden uzak tutmayı seçenek eder. Anal seks yapmaya hüküm verirseniz, işleri biraz yavaştan alın ve eşinizle etkileşim kurun. Eğer anal seks seviyorsanız, biraz nüfuz ederek başlayın ve ardından tamamı ile çekin. Eşiniz hazır olduğunda biraz henüz nüfuz edin ve yeniden çekin. Tamamen içeri girene kadar buna devam edin fakat rahatsız edici veyahut efkâr çekiyorsa herhangi bir vakitte durmaya hazır olun. Anal seks hissine alışmak biraz vakit alabilir ilk defa harika şeklinde gitmezse, her ikiniz de ruh halindeyken yeniden tecrübe edinebilirsiniz.


Yağlama Alışkanlığı Kazan ve Sev


Vajinanın aksine, anüs kendisi yağlamasını (veya yağlamayı) üretmez, bu nedenden dolayı penisin ya da seks oyuncağının özgürce hareket etmesine ve anüsün hasar görmesini önlemek için iyi bir ürün kullanmak ehemmiyetlidir. Eşinizin gelmesini yağlayıcı olarak kullanmayın. Cinsel temas için kalifiye olarak geliştirilmiş bir su bazlı yağlayıcı kullanmak en iyisidir. Yağ bazlı yağlayıcıları (losyon ve nemlendirici gibi) prezervatifi zayıflatabilir ve kırılma ihtimalini artırır. Ayrıca bu seks türün’de başka ilgi faktörüz mevzu ise ihtiyaç duyulan önlemleri alarak kimi hastalıklara karşı kendinizi savunma altına almaktır. Anal seks alışması biraz vakit alan bir haldir. Eğer sizde her şeyi ağırdan alıp bir noktadan başlarsanız sonraki ilişkiler’de henüz da ferah olabileceksiniz.

Ters ilişki olarak tanımladığımız yani arkadan birleşme esnasında kullanılan anal kayganlaştırıcı ürünler ve bu ürünlere ait içerik bilgilerine erişmek için makalemizi okumaya devam ediniz. Cinsel temasta değişik fanteziler yaşam sürdürmek hudutları aşmak farklı heyecanlar yaşam sürdürmek isteyenler için anal seks müracaatlan yöntemlerden bir tanesidir. Ancak anal seks hatalı uygulamalarda ciddi problemlere sebep olabilmekte beğeni alabilmek adına çiftler sıkıntıya düşebilmektedir. Anal temas vajinal ilişkideki gibi bir kayganlık oluşmadığı için tabii kayganlık sağlanma olur.

Sıralı bogumlu toplar aracılığıyla anal ilişki için anüsü genişletir, ilişkiye hazırlar anal hassasiyeti arttırır.

İlişkiye girmek için sarfedilen vazelin tipi kremler kayganlığı sıhhatli olarak sağlamadığı gibi çoğu sıhhat meselesine da sebep olmaktadır. Vazelin petrol bazlı bir kremdir. Vazelin tipi kremler defa kısa vakitte emilir ve dejenere gerçekleşir anüs ilçesinde meydana gelebilecek kılcal çatlamalar sonucunda başta mantar olmak suretiyle çoğu cilt hastalığına sebep olabilmektedir. Anal temas için kalifiye tasarlanan kaydırıcı ürünler bu hususta en sıhhatli yardımcılardır. Su bazlı veyahut silikon bazlı olarak imal edilen anal kaydırıcı ürünler ile sıhhatli ilişkiler kurmanız sağlanmıştır. Cinsel temasta acıyı önlemek ve sıhhatli kayganlığı savunmak emeliyle geliştirilen anal kaydırıcı ürünler medikal jeller olarak ta bilinir.

Anal seks yaşam sürdürmek isteyenler kesinlikle defa dikkatli olmalı herhangi bir efkâr yaşanırsa teması kesinlikle kesmelidir. Cinsel takviye ürünleri cinsel temasta yaşanabilecek birçok meselesi eskiden çözüme ulaştırmak emeli ile geliştirilmiştir. Bu bağlam da partneriyle anal temas kurmak isteyenler kesinlikle profesyonel anal kaydırıcı ürünlerden faydalanarak bunu yaşamalı bu değişik coşkusu bir hastalık ya da mesele olarak yaşamlarında sorun durumuna getirmemelidir. Anal temasta kondom tüketimi hastalıkların önlenmesi ve hijyen itibariyle mutlaka önerilmektedir.

Anal seksin sebep bişi olduğunu merak eden,’’anal seks beğeni verir mi?’’ diye soran kadınlar ve genç kızlar,ilk olarak forum sitelerinde bulunan yorumları okuyup düşünce sahibi olmak isterler. Oysa,internette bulunan forum yorumları ve seks hikayelerinin fazlası realite değildir. Bu yazımda, anal seks tecrübesi olan,ilişki danışmanlığı yaptığım kadınların ve evli çiftlerin geri bildirimlerini paylaşmayı düşünüyorum. Mahremiyete hürmet gereği, adlarını değiştirdiğim danışanlarımın aksi temas deneyimleri,anal seks tecrübe etmek isteyen başka bayanlara yardım edecektir diye tahmin ediyorum.

Funda K./İstanbul/36

İlk analdan temas deneyimimi 22 yaşında nişanlılık döneminde eşimle yaşamıştım. Evlenmeden evvel bekaretimi kaybetmemek için denediğimiz anal seks,benim için tam bir kabustu! Eşimin aceleci yaklaşımı,seks ile ilgili deneyimsiz olmamız,hiçbir hazırlık yapmadan anal temas yaşamamıza sebep oldu ve defa efkâr işittim. O günden ardından bir henüz anal seks yapmadım. Eşim arada bir ısrar ediyor fakat,benim için aksi temas defteri kapandı.Üzgünüm…’’

Merve S./Bursa/27

Liseli bir genç kızken,erkek arkadaşımın evinde ilk anal ilişkimi yaşadım. Benden yaşça devasa olan ve Uludağ Üniversitesi’nde okuyan sevgilim epey zamandır aksi temas istiyordu ben ise korkuyordum. O gün,eğer bir temas olmazsa sevgili kalmanın manası da olmayacağını ifade etti. Onu kaybetmemek için anal sekse razı oldum ve kendimi ferah bıraktım. Kayganlaştırıcı krem kullanması ve penisinin küçük olması,kolayca birleşme yaşamamıza yardımcı oldu. O anal temasa devam eder iken klitorsimi uyardım. Hem anal seksten hatta klitoris uyarımından defa beğeni aldım.Hiç unutmam;Hayatımda çığlık atarak orgazmımı ilk o vakit yaşamıştım! Şimdi sevdiğim bir adamla sıhhatli bir ilişkim var ve hiç anal seks yaşamadık.Aslında bazı durumlarda canım istiyor fakat,o öneri etmediği için,yanlış anlaşılmaktan çekinip aksi temas istediğimi söyleyemiyorum.Bu açığı ise,daha evvel satın aldığım vibratörle ondan saklı anal mastürbasyon yaparak kapatıyorum.Evlendiğimizde galiba rahatlıkla makattan temas istediğimi söyleyebilirim.’’

Couple cuddling and sleeping in bed

Hande-Melih F./Edirne/32-34

Hocam,size eşimle beraber geldiğimiz için,bu e-maili de anal temasa değin ortak duygu ve düşüncelerimiz olarak yazıyoruz. Size de soz ettiğimiz emeliyle,ilk aksi ilişkimiz hüsranla sonuçlanmıştı ve farklı bir mesele için sizden danışmanlık alırken,anal seks sorununu de çözmüştük. Önerilerinizin tümünü uyguladık! Anal tıkaç,rahatlatıcı krem,ortam. Hepsi harbiden de anal seksten beğeni alabilmek için defa önemliymiş. Şu lâhza sorunsuzca aksi temas yaşıyoruz ve ikimizde beğeni alıyoruz. Ben yalnızca anal seksten orgazm olamıyorum fakat tavsiye ettiğiniz vibratörle,eşim anal seks yapar iken bende vajina uyarımı yapıyorum. Aynı anda hem anal hem vajinal temas yaşam sürdürmek tabir yerindeyse beni ’’zevkten çıldırtıyor!’’  Bu arada,yine sizi tavsiyenize tenkit etden,arada anal tıkaç ile karımın anal bölgesini uyarıyorum. O da anal uyarımdan aşırı tahrik oluyor ve henüz ateşli sevişiyor.Cinsel hayatımızı renklendirmemize yardımcı olduğunu için yeniden teşekkür ederiz!

Salih-Meltem B./İstanbul/35-41

‘’Hocam, Güzelim Güzel adlı bayan sitesinde bulunan ‘’İlk sefer anal seks yaşayacak bayanlara 7 tavsiye’’ adlı yazınızı hasbelkader okuduk.