2.Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri Sahiplerini Bekliyor!

2.Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri Sahiplerini Bekliyor!

10 Aralık 2014 0 Yazar: admin

Ülkemizde hizmet veren sağlık kurum ve kuruluşlarının ve sağlık çalışanlarının kalite, hasta ve çalışan güvenliği alanlarında yaptıkları araştırmalar ve yürüttükleri programların değerlendirileceği “Ulusal Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülleri”nin ikincisi sahiplerini bekliyor. Bu kapsamda aşağıdaki ödüller verilecektir:

1. Hizmet Kalite Standartları Araştırma ve Bilimsel Yayın Ödülü
2. Hizmet Kalite Standartları En İyi Uygulama Ödülü

Sağlık çalışanlarımızı ve sağlık kurum ve kuruluşlarımızı; gerçekleştirdikleri iyi uygulamalar ve bilimsel araştırmaları keyifli bir rekabet ortamında tüm sağlık camiası ile paylaşmak üzere bu ödüle başvurmaya davet ediyoruz.

Önemli Tarihler
Son Teslim Tarihi: 09 Eylül 2011
Teslim Yeri: Araştırma Ödülü ve En İyi Uygulama Ödülü yarışmalarına esas tebliğ veya proje raporları posta veya kargo yoluyla en geç 09 Eylül 2011 tarihine kadar Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü Performans Yönetimi ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığına teslim edilmesi; ayrıca tebliğ veya iyi uygulama projelerinin elektronik ortamda performansyonetimi@saglik.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Yarışmanın Sonuçlandırılması:21 Ekim 2011 tarihinde dereceye giren adaylara tebligat yapılacak olup nihai sonuç Kongrede açıklanacaktır.

Başvuru şartları, metin şablonları ve değerlendirme hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.